Co można robić w Krakowie ze znajomymi? Poznaj top atrakcje

Kraków to doskonała destynacja na weekendowy wypad ze znajomymi. Klimatyczne uliczki, liczne muzea, restauracje i Piwne Spa – w tym mieście jest co robić! Poznaj wyjątkowe atrakcje dla  znajomych w Krakowie

Piwne Spa – świetna zabawa i relaks dla znajomych w Krakowie

Piwne Spa zlokalizowane jest w samym sercu Krakowa – przy ulicy Floriańskiej 13, w podziemiach zabytkowej kamienicy.

To doskonałe miejsce na wypoczynek po długim dniu, ale nie tylko! Grupy często wybierają Beernarium jako punkt wieczornego spotkania, które później kontynuowane jest na Rynku.

co można robić w krakowie ze znajomymi
co robić w Krakowie ze znajomymi

Co czeka na Was w Piwnym Spa?

  • Oryginalne kąpiele piwne lub winne w drewnianych, dwuosobowych beczkach
  • Degustacja piwa lub wina. Jeśli planujecie długą noc, wybierzcie pakiet VIP z nielimitowaną degustacją! 
  • Piwo będziecie nalewać sami z nalewaków, które umiejscowione są obok wanien.
  • Gorąca sauna na podczerwień
  • Relaks na słomianym łożu
  • Przekąski przy grupie powyżej 5 osób
  • Spa na wyłączność przy grupie powyżej 5 osób
  • Nie musicie ze sobą zabierać strojów kąpielowych, klapek i ręczników. Na miejscu otrzymacie jednorazowe komplety.
  • Kameralna atmosfera i klimat XIV-wiecznej kamienicy

 

Jeśli planujecie odwiedzić Piwne Spa większą grupą w weekend, pamiętajcie, żeby zrobić rezerwację z dużym wyprzedzeniem.

Zabiegi polecane dla znajomych

Kąpiele piwne do 4 os. 
 Degustacja piwa 0,5l/os.
Relaks na słomianym łożu

Kąpiele piwne lub winne do 4 os.
 Gorący seans w saunie
Nieograniczona degustacja 

Spa na wyłączność
Pielęgnacyjne kąpiele
Degustacja piwa + przekąski

Co robić w Krakowie ze znajomymi? - Poznaj nasze propozycje

Kraków to miasto, w którym nie można narzekać na brak możliwości. W zależności od Waszych preferencji na pewno znajdziecie różne ciekawe atrakcje. Poniżej zebraliśmy kilka propozycji w odpowiedzi na pytanie – Co można robić w Krakowie ze znajomymi? 

Dla odważnych:

Rzucanie siekierami – co powiecie na dobrą zabawę z nutką współzawodnictwa? W Axe Nation będziecie mieli okazję porzucać siekierami do tarczy pod okiem wykwalifikowanego trenera.  To zabawa, która na pewno na długo pozostanie w Waszej pamięci! 

Lustrzany labirynt – Waszym zadaniem jest wydostać się z labiryntu pełnego luster. To wcale nie jest takie proste, ponieważ w trakcie szukania drogi, zmienia się światło, a w tle leci psychodeliczna muzyka.

Dom strachu – wprost z gwarnego rynku możecie w jednej sekundzie przenieść się do domu strachu. To świetny pomysł na integrację, ponieważ wspólne emocje na pewno Was do siebie zbliżą. Jeśli jesteście grupą o mocnych nerwach to doskonała propozycja dla Was.

Womai – co powiecie na podróż w ciemności? Niewidomy przewodnik wprowadzi Was do królestwa zmysłów. To niesamowite doświadczenie, które świetnie jest dzielić z bliskimi by po zakończeniu móc podzielić się przeżyciami.

Dla lubiących łamigłówki:

Escape Room – poznajcie tajemnice Krakowa w Escape Roomie! Świetna zabawa gwarantowana, a przy okazji możecie poznać  autentyczną, mrożącą krew w żyłach historię z krakowskiego Kazimierza!

Quiz Game – teleturniej w gronie przyjaciół to świetna zabawa! Gra w studio to test sprytu, kreatywności i logicznego myślenia! A to wszystko w niesamowitej oprawie audiowizualnej. Poczujcie się jak uczestnicy kultowej Familiady!

Muzeum gier arcade – lubicie gry retro? To miejsce dla Was! To w pełni interaktywne muzeum z kolekcją ponad 100 klasycznych gier wideo. Na wszystkich automatach można grać bez żadnych ograniczeń!

Dla lubiących zwiedzać:

Żywe Muzeum Obwarzanka – jeśli zależy Wam na trakcji związanej typowo z Krakowem, nie możecie pominąć tej pozycji! W Muzeum poznacie wiele ciekawostek na temat obwarzanków oraz będziecie mieli okazję wziąć udział w warsztatach. Zrobicie samodzielnie obwarzanka i otrzymacie dyplom czeladnika obwarzankowego!

Kopalnia soli w Wieliczce – to niesamowite miejsce, którego wnętrze zostało wyrzeźbione ręcznie z bloków soli. Znajduje się 14 km od Krakowa, ale jest miejscem, do którego warto zajrzeć. Na pewno nie pożałujecie.

Muzeum Narodowe – jedno z największych i najbardziej rozpoznawalnych muzeum w Krakowie. Gromadzi zbiory najważniejszych dzieł sztuki polskiej, europejskiej oraz światowej.

Muzeum Krakowa- Rynek podziemny – jeśli przeszliście cały Rynek wzdłuż i wszerz, zacznijcie eksplorację jest podziemi! Trasa turystyczna pod Rynkiem Głównym prowadzi pomiędzy kamienno–ceglanymi murami piwnic dawnych obiektów handlowych.

 

Życzymy Wam udanej zabawy!