Dzień kobiet w Krakowie – Wyjątkowe atrakcje i zabiegi SPA

Dzień kobiet to świetna okazja aby zadbać o dobre samopoczucie, odpocząć i sprawić sobie niecodzienną przyjemność w Piwnym Spa w Krakowie. Dzięki szerokiej ofercie Spa można zaplanować wyjątkową kąpiel wspólnie z przyjaciółkami lub w romantycznej atmosferze wyłącznie z partnerem. 
dzien kobiet 2021 w krakowie

Dzień kobiet w Krakowie - klimatyczne SPA w centrum Krakowa

Piwne Spa jest wyjątkowo atrakcyjnym miejscem na dzień kobiet, ponieważ zapewnia wspaniałą atmosferę i relaks. Salon znajduje się w podziemiach, jest tam cicho i spokojnie. Goście wypoczywają w blasku świec i przy relaksacyjnej muzyce. Jest to obiekt w którym z pewnością można oderwać się od codziennych obowiązków i zapewnić sobie niecodzienny odprężający seans. Dzięki zamykanym łaźniom kąpielowym można poczuć się swobodnie i spędzić czas wyłącznie z najlepszymi przyjaciółkami lub partnerem.

Beernarium -Piwne Spa jest zlokalizowane w samym centrum Krakowa, dzięki temu zaplanowanie atrakcyjnego dnia kobiet jest znacznie wygodniejsze. Dodatkowym udogodnieniem jest to, że Piwne Spa umożliwia dokonanie rezerwacji zarówno we wczesnych godzinach południowych jak i późniejszych wieczornych, a nawet nocnych. Tak więc, wraz z grupą przyjaciółek możecie śmiało poszaleć na zakupach, wstąpić do kawiarni i restauracji, następnie odpocząć i poplotkować w krakowskim SPA.

Dzień kobiet w Piwnym Spa w Krakowie
Dzień kobiet w Piwnym Spa

Dzień kobiet z partnerem – romantyczne zabiegi SPA

Piwne Spa przypada do gustu obu płciom. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdują tu coś dla siebie. Dlatego spędzanie wraz z drugą połówką dnia kobiet w Krakowie można połączyć z romantyczną kąpielą we dwoje. Piwne Spa oferuje wyjątkowe zabiegi SPA dla dwojga. 

 

Kąpiel Winna

Pierwszą propozycją jest kąpiel winna. Polega ona na dodaniu ekstrakcji z czerwonego wina do kąpieli, która jest przygotowywana w pięknej, dwuosobowej, drewnianej wannie. Zabieg jest wyjątkowo relaksujący i przyjemny. W międzyczasie SPA zapewnia degustację pysznego wina. W kąpielowej łaźni znajduje się również słomiane łoże, na którym można dodatkowo wypocząć po kąpieli, taki wypoczynek wspiera też przyswajanie przez skórę składników odżywczych znajdujących się w kąpieli.

Kąpiel Romantyczna

 Drugą propozycją jest kąpiel romantyczna. Jest to najpiękniejsza i jedna z najbardziej odżywczych kąpieli oferowanych przez SPA. Kąpiel romantyczna rozpoczyna się seansem w saunie infrared. Następnym etapem zabiegu jest kąpiel z dodatkiem spudrowanego koziego mleka. Wyjątkowego uroku całemu zabiegowi nadają rozsypane płatki róż, świece, degustacja Prosecco i słodkiego poczęstunku. Tak jak w przypadku kąpieli winnej po regenerującej mlecznym zabiegu następuje czas na sielski relaks na słomianym łożu.

Dzień kobiet z przyjaciółkami – super atrakcje w Piwnym Spa

Dzień kobiet to również świetna okazja do celebrowania kobiecej przyjaźni. W Piwnym Spa w Krakowie z powodzeniem można zorganizować klimatyczny wieczór z przyjaciółkami. Obiekt gwarantuje wiele atrakcji takich jak: szeroki wybór pakietów kąpielowych, saunę, pyszne degustacje, możliwość wynajęcia SPA na wyłączność, a nawet imprezę grupową dla 16 osób. Poza tym w Piwnym Spa można nabyć wyjątkowe kosmetyki na bazie czeskiego piwa.

zestaw piwnych kosmetykow na dzien kobiet
prezenty w spa na dzien kobiet i mezczyzn
[bookero_form]