Dzień kobiet w Krakowie – Wyjątkowe atrakcje i zabiegi SPA

Dzień kobiet to świetna okazja aby zadbać o dobre samopoczucie, odpocząć i sprawić sobie niecodzienną przyjemność w Piwnym Spa w Krakowie. Dzięki szerokiej ofercie Spa można zaplanować wyjątkową kąpiel wspólnie z przyjaciółkami lub w romantycznej atmosferze wyłącznie z partnerem. 

Dzień kobiet w Krakowie - Poznaj klimatyczne SPA w centrum Krakowa

Piwne Spa jest wyjątkowo atrakcyjnym miejscem na dzień kobiet, ponieważ zapewnia wspaniałą atmosferę i relaks. Salon znajduje się w podziemiach zabytkowej kamienicy. Atmosfera jest bardzo intymna i kameralna.

Goście wypoczywają w blasku świec i przy relaksacyjnej muzyce. Jest to obiekt w którym z pewnością można oderwać się od codziennych obowiązków i zapewnić sobie niecodzienny odprężający seans. Dzięki zamykanym łaźniom kąpielowym można poczuć się swobodnie i spędzić czas wyłącznie z najlepszymi przyjaciółkami lub partnerem.

Beernarium Piwne Spa jest zlokalizowane w samym centrum Krakowa, dzięki temu zaplanowanie atrakcyjnego dnia kobiet jest znacznie wygodniejsze. Dodatkowym udogodnieniem jest to, że Piwne Spa umożliwia dokonanie rezerwacji zarówno we wczesnych godzinach południowych jak i późniejszych wieczornych, a nawet nocnych.

Wraz z grupą przyjaciółek możecie śmiało poszaleć na zakupach, wstąpić do kawiarni i restauracji, następnie odpocząć i poplotkować w krakowskim SPA.

Polecane zabiegi na dzień kobiet

Relaks dla przyjaciółek
 Kąpiele pielęgnujące ciało i skórę 
W weekend 8-10 marca 25% taniej

Idealna randka z partnerem
Kąpiel mleczna z płatkami róż 
Degustacja Prosecco (1 butelka)  

Chwila dla siebie
Pielęgnacyjna kąpiel winna
Degustacja wina

Opcja 1. Dzień kobiet z partnerem – romantyczne zabiegi SPA

Piwne Spa przypada do gustu obu płciom. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdują tu coś dla siebie. Dlatego spędzanie wraz z drugą połówką dnia kobiet w Krakowie można połączyć z romantyczną kąpielą we dwoje. Piwne Spa oferuje wyjątkowe zabiegi SPA dla dwojga. 

Kąpiel Winna

Pierwszą propozycją jest kąpiel winna. Polega ona na dodaniu ekstrakcji z czerwonego wina do kąpieli, która jest przygotowywana w pięknej, dwuosobowej, drewnianej wannie. Zabieg jest wyjątkowo relaksujący i przyjemny.

W międzyczasie SPA zapewnia degustację pysznego wina. W kąpielowej łaźni znajduje się również słomiane łoże, na którym można dodatkowo wypocząć po kąpieli, taki wypoczynek wspiera też przyswajanie przez skórę składników odżywczych znajdujących się w kąpieli.

Kąpiel Romantyczna

Drugą propozycją jest kąpiel romantyczna. Jest to najpiękniejsza i jedna z najbardziej odżywczych kąpieli oferowanych przez SPA.

Kąpiel romantyczna rozpoczyna się seansem w saunie infrared. Następnym etapem zabiegu jest kąpiel z dodatkiem spudrowanego koziego mleka. Wyjątkowego uroku całemu zabiegowi nadają rozsypane płatki róż, świece, degustacja Prosecco i słodkiego poczęstunku. Tak jak w przypadku kąpieli winnej po regenerującej mlecznym zabiegu następuje czas na sielski relaks na słomianym łożu.

Opcja 2. Dzień kobiet z przyjaciółkami – super atrakcje i relaks

Dzień kobiet to również świetna okazja do celebrowania kobiecej przyjaźni. W Piwnym Spa w Krakowie z powodzeniem można zorganizować klimatyczny wieczór z przyjaciółkami.

Obiekt gwarantuje wiele atrakcji takich jak: szeroki wybór pakietów kąpielowych, saunę, pyszne degustacje, możliwość wynajęcia SPA na wyłączność, a nawet imprezę grupową dla 16 osób. 

Poza tym w Piwnym Spa można nabyć wyjątkowe kosmetyki na bazie czeskiego piwa.

Dzień kobiet w Krakowie - spędź niezapomniany dzień!

Niezależnie od tego czy pochodzisz z Krakowa, czy zaplanowałaś sobie na Dzień Kobiet wycieczkę do stolicy małopolski, spędź ten dzień w wyjątkowy sposób, bo każda z nas zasługuje na odrobinę błogiego lenistwa.

Poznaj nasz scenariusz na idealny Dzień Kobiet w Krakowie!

 

  • Swój dzień rozpocznij od nieśpiesznego śniadania w łóżku lub na mieście! Mimoza i pyszne śniadanie w gronie przyjaciółek lub ukochanego to coś na co z pewnością nie możesz sobie zbyt często pozwolić.

 

  • Kraków w Dzień kobiet oferuje wiele wydarzeń kulturalnych – koncerty, spektakle, komedie romantyczne w kinach. To świetna okazja by choć na jeden dzień zamienić Netflix na prawdziwe kino.

 

  • Kolejny obowiązkowy punt to pyszny obiad! Mówi się, że żadne święto nie jest udane z pustym żołądkiem, dlatego proponujemy spacer na Rynek, Kazimierz czy Podgórze. To miejsca w których znajduje się wiele różnorodnych restauracji, kawiarni.

 

  • Po obfitym obficie nie można zapomnieć o deserze! W tym przypadku w Krakowie prym wiodą Zaczyn, Karma Coffe Roastery czy Kawiarnia Fornit.

 

  • To ten moment gdy myślisz, że jesteś w raju, ale nie! Najlepsze dopiero przed Tobą! Czas na relaks w Piwnym Spa 😉