Wieczór Panieński Kraków

Piwne Spa - atrakcja na Wieczór Panieński w centrum Krakowa

Wieczór Panieński w salonie SPA w Krakowie to idealna atrakcja dla przyszłej Panny Młodej. My poza odżywczymi zabiegami i błogim relaksem zapewniamy doskonałe trunki i wyjątkową atmosferę. Piwne Spa znajduje się w samym centrum Krakowa, na Rynku Głównym, więc po wyjątkowym relaksie będziecie mogły skorzystać z innych atrakcji miasta.

Podczas wieczoru panieńskiego w Piwnym Spa w Krakowie będziecie miały okazję zażyć wyjątkowych atrakcji – odżywczych i nawilżających kąpieli piwnych lub winnych połączonych z wyśmienitą degustacją. Na wieczorze panieńskich nie może zabraknąć smakowitych trunków. Do wyboru rzemieślnicze jasne piwo lub czerwone wino Do Waszej dyspozycji będzie również gorąca sauna Infrared oraz sielskie łoże relaksacyjne wyłożone słomą. Te wszystkie atrakcje w bardzo klimatycznych i kameralnych łaźniach zarezerwowanych tylko dla Was na pełną wyłączność w czasie trwania wieczoru panieńskiego.

Pobyt w Piwnym Spa będzie fantastycznym prezentem dla przyszłej Panny Młodej i niezapomnianą atrakcją wieczoru panieńskiego w Krakowie. 

Pakiety SPA na wieczór panieński w Krakowie

Wieczór Panieński w piwnym Spa - informacje

Oferta Wieczór Panieński w Piwnym Spa w Krakowie skierowana jest dla grup od 5 do 15 osób. (Dla mniejszych grup polecamy – kąpiele dla 1 -4 os.) Czas trwania wieczoru panieńskiego uzależniony jest od liczby osób – około 1,5 h dla grupy 5 osobowej, około 2 godziny relaksu dla grup do 8 osób, powyżej 8 osób 2,5 godziny. Na wieczór panieński dla grupy >5 os. całe Spa rezerwowane jest wyłączność. Uczestniczki mają dostęp do wszystkich atrakcji. Panie mogą wybrać jednej rodzaj kąpieli i degustacji. Kąpiele przeprowadzane są po 2 osoby, a woda wymieniana jest pod dwóch kąpielach.

Do rezerwacji wieczoru panieńskiego w Piwnym Spa w Krakowie wymagamy zaliczki w wysokości 50% ceny. Reszta płatna na miejscu. 

Zapytaj o wolny termin na wieczór panieński w Beernarium  w Krakowie!

Skorzystaj z formularza:

[bookero_form]