Wieczór Panieński Kraków

Piwne Spa - atrakcja na Wieczór Panieński w centrum Krakowa

Wieczór Panieński w salonie SPA w Krakowie to idealna atrakcja dla przyszłej Panny Młodej. Poza odżywczymi zabiegami i regeneracją zapewniamy doskonałe trunki i wyjątkową atmosferę. Piwne Spa znajduje się w samym centrum Krakowa, na Rynku Głównym, więc po wyjątkowym relaksie będziecie mogły skorzystać z innych atrakcji miasta.

Podczas wieczoru panieńskiego w Piwnym Spa w Krakowie będziecie miały okazję zażyć wyjątkowych atrakcji – odżywczych i nawilżających kąpieli piwnych lub winnych połączonych z wyśmienitą degustacją. Na wieczorze panieńskim nie może zabraknąć smakowitej degustacji. Do Waszej dyspozycji będzie również gorąca sauna Infrared oraz sielskie łoże wyłożone słomą. Te wszystkie atrakcje w bardzo klimatycznych i kameralnych łaźniach zarezerwowanych tylko dla Was na pełną wyłączność w czasie trwania wieczoru panieńskiego.

Pobyt w Piwnym Spa będzie fantastycznym prezentem dla przyszłej Panny Młodej i niezapomnianą atrakcją wieczoru panieńskiego w Krakowie. 

Pakiety SPA na wieczór panieński w Krakowie

Wieczór Panieński w piwnym Spa - informacje

Oferta Wieczór Panieński w Piwnym Spa w Krakowie skierowana jest dla grup od 5 do 15 osób. (Dla mniejszych grup polecamy – kąpiele dla do 4 os.) Czas trwania wieczoru panieńskiego i rezerwacja piwnej łaźni uzależniona jest od liczby uczestników:

  • 5 os. – 1,5 h –  1 łaźnia / 2 beczki
  • 6-8 os. – 2h – 2 łaźnie / 3 beczki
  • 9-15 os. – 2,5 h – 2 łaźnie / 3 beczki

 

Uczestniczki mają dostęp do wszystkich atrakcji. Panie mogą wybrać jeden rodzaj kąpieli i degustacji. Kąpiele przeprowadzane są w beczkach  po 2 osoby, a woda wymieniana jest pod dwóch kąpielach.

Do rezerwacji wieczoru panieńskiego w Piwnym Spa w Krakowie wymagamy zaliczki w wysokości 50% ceny. Reszta płatna na miejscu. 

Zapytaj o wolny termin na wieczór panieński w Beernarium  w Krakowie!

Skorzystaj z formularza:

[bookero_form]