Wieczór Panieński Kraków

Piwne Spa - atrakcja na Wieczór Panieński w centrum Krakowa

Oryginalny pomysł na wieczór panieński w Krakowie, który dziewczyny oraz przyszła Panna Młoda zapamiętają na długo? Beernarium Piwne Spa! Jest to inspiracja dla Pań, które pragną poplotkować z przyjaciółkami przy kieliszku wina oraz odprężyć się podczas relaksacyjnych zabiegów.

Piwne Spa zlokalizowane jest w podziemiach XIV-wiecznej kamienicy co czyni to miejsce wyjątkowym! Odwiedźcie nas i przenieście się na chwilę do innej epoki w której czekać na was będą…

Oryginalne kąpiele piwne, winne lub w kozim mleku. Zabiegi znakomicie wpływają na kondycję skóry, pozytywnie oddziałują na stan zdrowia oraz poprawiają samopoczucie. Kąpielom towarzyszy wyśmienita degustacja wina lub piwa. Do Waszej dyspozycji będzie też fińska sauna Infrared oraz sielskie łoże wyłożone słomą. Świetnym dopełnieniem zabiegów jest masaż relaksacyjny całego ciała. To doskonały pomysł na niespodziankę dla przyszłej Pani Młodej.

Piwne Spa znajduje się w samym centrum Krakowa, na Rynku Głównym, więc po błogim relaksie w Spa możecie skorzystać z innych atrakcji miasta.

Pakiety SPA na wieczór panieński w Krakowie

kobiecy wieczór w piwnym Spa - informacje

Oferta Wieczór Panieński w Piwnym Spa w Krakowie skierowana jest dla grup od 5 do 15 osób. (Dla mniejszych grup polecamy – kąpiele dla do 4 os.) Czas trwania wieczoru panieńskiego i rezerwacja piwnej łaźni uzależniona jest od liczby uczestników:

  • 5 os. – 1,5 h –  1 łaźnia / 2 beczki
  • 6-8 os. – 2h – 2 łaźnie / 3 beczki
  • 9-15 os. – 2,5 h – 2 łaźnie / 3 beczki

Uczestniczki mają dostęp do wszystkich atrakcji. Panie mogą wybrać jeden rodzaj kąpieli i degustacji. Kąpiele przeprowadzane są w beczkach  po 2 osoby, a woda wymieniana jest pod dwóch kąpielach.

Do rezerwacji wieczoru panieńskiego w Piwnym Spa w Krakowie wymagamy zaliczki w wysokości 50% ceny. Reszta płatna na miejscu. 

Zapytaj o wolny termin na wieczór panieński w Beernarium  w Krakowie!

Skorzystaj z formularza:

Wieczór panieński w Piwnym Spa w Krakowie
Wieczór panieński w Krakowie