Wieczór Kawalerski Kraków

Piwne Spa - Męska atrakcja na Wieczór Kawalerski w centrum Krakowa

Wieczór kawalerski zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż szukasz pomysłu na to epickie wydarzenie? Postaw na niebanalną atrakcję, czyli męską imprezę w Piwnym Spa w Krakowie! Jak sama nazwa wskazuje, to miejsce stworzone z myślą o  miłośnikach piwa i relaksu.

Zarezerwujcie termin w Piwnym Spa w Krakowie i cieszcie się oryginalnymi  kąpielami piwnymi połączonymi z degustacją piwa z Browaru Zamkowego Cieszyn. Ale to nie wszystko, ponieważ do Waszej dyspozycji będzie też fińska sauna Infrared oraz wypoczynkowe łoże wyłożone słomą. Przy wyborze pakietu VIP zaserwujemy przekąski na zimno, które doskonale komponują się z nielimitowaną degustacją piwa.

Kąpiel w piwie na pewno będzie miłym zaskoczeniem dla Pana Młodego, a dodatkową niespodzianką może być masaż relaksacyjny całego ciała, który wprowadzi w błogi stan i pozwoli zapomnieć o stresie związanym ze zbliżającym się ślubem.

Pobyt w Piwnym Spa może być oryginalną atrakcją podczas niezapominanego wieczoru kawalerskiego w Krakowie lub błogą regeneracją po szalonej nocy. Jedno jest pewne, wyjdziecie uśmiechnięci i zrelaksowani.

pakiety na Wieczór Kawalerski w Krakowie

Kawalerski w Piwnym Spa w Krakowie - informacje

Oferta wieczór kawalerski w Piwnym Spa w Krakowie skierowana jest dla grup od 5 do 15 osób. (Dla mniejszych grup polecamy – kąpiele dla do 4 os.) Czas trwania wieczoru kawalerskiego i rezerwacja piwnej łaźni uzależniona jest od liczby uczestników:

  • 5 os. – 1,5 h –  1 łaźnia / 2 beczki
  • 6-8 os. – 2h – 2 łaźnie / 3 beczki
  • 9-15 os. – 2,5 h – 2 łaźnie / 3 beczki

Kąpiele odbywają się w beczkach po dwie osoby, woda zmieniana jest po dwóch kąpielach. 

Aby zarezerwować wieczór kawalerski w Piwnym Spa w Krakowie niezbędna będzie wpłata zaliczki 50% ceny.

Zapytaj o wolny termin na wieczór kawalerski w Piwnym Spa w Krakowie!

Skorzystaj z formularza:

Wieczór kawalerski w Piwnym Spa w Krakowie