Wieczór Kawalerski Kraków

Piwne Spa - Męska atrakcja na Wieczór Kawalerski w centrum Krakowa

Szukasz nietypowej i oryginalnej atrakcji na wieczór kawalerski w Krakowie? Doskonale trafiłeś. Pan Młody zapewne jak każdy mężczyzna na pewno lubi piwo, dlatego wizyta w Piwnym Spa to idealna atrakcja na wieczór kawalerski w Krakowie. Tutaj nie zabraknie pysznej degustacji, co więcej świetną zabawę dopełnią relaksacyjne zabiegi. 

Pakiet Wieczór Kawalerski obejmuje kąpiele piwne dla wszystkich uczestników połączone z degustacją. Podczas wizyty w Piwnym Spa w Krakowie będziecie mogli także skorzystać z innych atrakcji: sauny na podczerwień i wypoczynkowego łoża wyłożonego prawdziwą słomą.  Wybierając pakiet VIP zaserwujemy Wam pyszny tradycyjny poczęstunek idealnie pasujący do nielimitowanej degustacji. Piwne Spa mieści się w samym centrum Krakowa, na Rynku Głównym, więc zaraz po regeneracyjnym seansie będziecie mogli skorzystać z innych atrakcji miasta.

Pobyt w Piwnym Spa może być oryginalną atrakcją podczas niezapominanego wieczoru kawalerskiego w Krakowie lub błogą regeneracją po szalonej nocy. Jedno jest pewne wyjdziecie uśmiechnięci i zrelaksowani. 

pakiety na Wieczór Kawalerski w Krakowie

Kawalerski w Piwnym Spa w Krakowie - informacje

Oferta wieczór kawalerski w Piwnym Spa w Krakowie skierowana jest dla grup od 5 do 15 osób. (Dla mniejszych grup polecamy – kąpiele dla 1 -4 os.)  Czas trwania wieczoru kawalerskiego około 1,5 h dla grupy 5 osobowej, około 2 godziny relaksu dla grup do 8 osób, powyżej 8 osób 2,5 godziny. Na czas imprezy dla grupy >5 os. cały obiekt rezerwowany jest na wyłączność. Kąpiele odbywają się po dwie osoby, woda zmieniana jest po dwóch kąpielach.

Aby zarezerwować wieczór kawalerski w Piwnym Spa w Krakowie niezbędna będzie wpłata zaliczki – 50% ceny.

Zapytaj o wolny termin na wieczór kawalerski w Piwnym Spa w Krakowie!

Skorzystaj z formularza:

[bookero_form]