FAQ

To zależy od wybranego  zabiegu. W szczegółach danego zabiegu znajdziesz informację czy w cenie zabiegu są akcesoria (jednorazowa bielizna, klapki oraz ręcznik) lub informację o braku akcesoriów. Wtedy prosimy o zabranie własnych ręczników, strojów i klapek. Istnieje możliwość kupienia zestawu akcesoriów na miejscu w cenie 12 zł/komplet.

Tak, prosimy o przybycie do Spa 15 min przez planowanym zabiegiem. To czas potrzebny na przebranie i przygotowanie.

Tak, dzieci powyżej 3 roku życia mogą korzystać z kąpieli z rodzicami. Dopłata za dziecko korzystające z kąpieli z rodzicami wynosi 50 zł płatne na miejscu. Na czas zabiegu dla dzieci przygotujemy słodki poczęstunek. Prosimy o uprzedzenie recepcji Spa o planowanym uczestnictwie dzieci w zabiegu w uwagach do rezerwacji lub kontaktując się z recepcją Spa.

Po kąpieli można prowadzić samochód pod warunkiem że podczas zabiegu nie spożywano alkoholu.

Tak, wymagamy płatności, aby rezerwacja została potwierdzona. Rezerwując wizytę przez system online, mogą Państwo zapłacić od razu w procesie rezerwacji lub później wykorzystując link przysłany na poddanego maila. Jeśli rezerwacja nie zostanie opłacona do 3 godzin od momentu jej dokonania, wizyta zostanie anulowana automatycznie.

Rezerwację można anulować klikając w odpowiedni link przesłany na mail, lub kontaktując się z nami telefonicznie.

Jeśli wizyta w Piwnym Spa zostanie anulowana, Spa:
a) zwraca 100% wartości zabiegu w przypadku rezygnacji zgłoszonej do 7 dni przed planowanym zabiegiem.
b) zwraca 30% wartości zabiegu w przypadku rezygnacji zgłoszonej na mniej niż 7 dni przed planowanym zabiegiem.
c) nie zwraca wartości zabiegu w przypadku rezygnacji zgłoszonej na mniej niż 24 godziny przed planowaną wizytą

Zmianę terminu zabiegu w Piwnym Spa:
a) można dokonać do 24 godzin przed planowaną wizytą bez dodatkowych opłat,
b) nie można dokonać na mniej niż 24 godziny przed planowaną wizytą.
Nowy termin zabiegu nie może być anulowany.
W celu zmiany rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny, postaramy się znaleźć nowy najbardziej odpowiedni termin.

Istnieje taka możliwość. Tutaj znajdziesz więcej informacji DLA GRUP

Istnieje taka możliwość. Tutaj znajdziesz więcej informacji VOUCHER

Z kąpieli w naszym Spa mogą korzystać kobiety w ciąży w II i III trymestrze. W pierwszym  trymestrze nie jest to wskazane ze względu na ryzyko poronienia. Jedynym przeciw skazaniem do korzystania z kąpieli jest zagrożona ciąża (kąpiel mogłaby wtedy wywołać skurcze i przedwczesny poród) lub kiedy kobieta cierpi na nawracające infekcje dróg rodnych. Kąpiel dla przyszłej mamy powinna odbywać się w optymalnej temperaturze  od 37-38˚C. Dla komfortu przyszłej mamy polecamy korzystać z kąpieli na II etapy. Pierwszy Etap 10 minut kąpieli, następnie 10 minut odpoczynku na słomianym łożu i ponownie powrót do kąpieli na 10 min aby nie obciążać zbytnio organizmu ciepłą kąpielą i nie wywołać dodatkowo uczucia zmęczenia.

Menstruacja nie jest przeciwwskazaniem do korzystania z kąpieli. Proponujemy ustalić wizytę w 3 dniu menstruacji, aby nie pobudzić zbytnio układu krwionośnego w początkowych dniach. Do kąpieli polecam przygotować się tak jak do wizyty na basenie z odpowiednim zabezpieczeniem.

epilepsja

choroby nowotworowe

choroby wirusowe z podwyższoną temperaturą ciała

rozrusznik serca

rany otwarte, świeże złamania, zwichnięcia, skręcenia

Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie Piwnego Spa, nie wahaj się skontaktuj się z nami. Chętnie dostosujemy się do Twoich potrzeb i dokonamy wszelkich starań, aby Twoja wizyta w Piwnym Spa była wyjątkowa.