Walentynki w Krakowie 2024 – Randka w Romantycznym Spa

romantyczna kąpiel we dwoje
romantyczna kąpiel w spa

Jak spędzić Walentynki?

Romantyczne Walentynki w Krakowie? Wiele par spędza Walentynki w podobny sposób. Częstym wyborem jest wyjście na komedię romantyczną do kina, a następnie na romantyczną kolację. Jest to sprawdzony, lecz nieco przewidywalny plan

Idealnym urozmaiceniem walentynek w Krakowie, jest wizyta w Piwnym Spa – Beernarium. To niebanalna propozycja, która zaskoczy niejedną dziewczynę, narzeczoną czy żonę. Piwne Spa w Krakowie znajduje się przy ulicy Floriańskiej 13, jest to ścisłe centrum miasta, w związku  z czym można w prosty sposób połączyć kilka pomysłów na spędzenie Walentynek i zaplanować dla ukochanej piękny, romantyczny dzień.

romantyczny dzień we dwoje
Romantyczna randka we dwoje

Oferta Piwnego Spa na romantyczne Walentynki w Krakowie.

Piwne Spa poza standardowymi kąpielami piwnymi oferuje też kąpiele winne i mleczne. Szczególnie ciekawą propozycją na Walentynki jest kąpiel romantyczna. Zabieg rozpoczyna się seansem w saunie na podczerwień, następnie para przechodzi do pokoju, w którym czeka przygotowana kąpiel. To romantyczny rytuał, w pięknej, drewnianej, dwuosobowej wannie. Kąpiel polega na dodaniu do gorącej wody spudrowanego koziego mleka z olejkiem z passiflory – nadającego pięknego zapachu i płatków róż. Kolejny etap stanowi relaks na specjalnie przygotowanym do tego łożu ze słomy. Dodatkowym urozmaiceniem w czasie zabiegu jest degustacja Prosecco i pysznych czekoladek.

Zabieg znacznie wpływa na kondycję skóry, doskonale nawilża, co jest niezwykle ważne w zimowych miesiącach. Dodatkowo pobudza zmysły, relaksuje i odpręża ciało.

romantyczny dzień w spa
Zaręczyny w Spa

Niezwykły i intymny klimat na walentynki w Krakowie

Piwne Spa w Krakowie zapewnia kameralną atmosferę. W pokoju kąpielowym zakochana para spędza czas wyłącznie we dwoje. Ponadto całe Spa znajduje się w zabytkowej, XIV-wiecznej kamienicy, a dokładnie w jej podziemiach. Podczas wizyty w Beernarium można zaznać prawdziwego relaksu – w ciszy i spokoju, przy blasku delikatnego światła.

Zarezerwuj walentynki w Piwnym Spa w Krakowie już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona.

Dlaczego Piwne Spa w Krakowie jest idealnym miejscem, w którym możecie spędzić walentynki?

Walentynki w Piwny Spa z pewnością będą pozytywnym zaskoczeniem dla drugiej połówki. Jest to propozycja, dzięki której zakochana para ma możliwość spędzić ten wyjątkowy dzień w sposób inny niż wszyscy. Dla fanów piwa zdecydowanie najlepszym wyborem jest kąpiel piwna, podczas której można napić się oryginalnego, kraftowego piwa. Z kolei zwolennicy wina będą zadowoleni z kąpieli winnej przy lampce pysznego trunku.

Czas trwania kąpieli jest wystarczający, pozwala na pełne odprężenie i relaksację. Dodatkowo Piwne Spa umożliwia nabycie kosmetyków na bazie piwa i wina, które przedłużają odżywcze działanie kąpieli. 

Walentynkowy voucher do spa w krakowie

Walentynkowe Vouchery

 

Jeśli nie możecie być w walentynkowy wieczór z nami w Krakowie, pomyśl o prezencie dla drugiej połówki. Ładnie zapakowany Voucher na romantyczną kąpiel w Piwnym Spa na pewno sprawi radość Twojej połówce. Na Voucherze może widnieć specjalna, spersonalizowana dedykacja. 🙂 Macie rok, bo tak długo jest ważny Voucher, aby odwiedzić Kraków i spędzić tu wyjątkowo romantyczny czas.