Voucher na masaż w Krakowie w oryginalnym SPA

Voucher na masaż w Krakowie to bardzo uniwersalny prezent, który można wręczyć na wiele okazji. Obdarowana osoba na pewno doceni możliwość zrelaksowania się w profesjonalnym Spa.

Voucher na masaż w Piwnym Spa w Krakowie
Masaż relaksacyjny w Piwnym Spa w Krakowie

Beernarium Piwne Spa – szeroka oferta masaży

W natłoku obowiązków i nieustającej gonitwie często zapominamy o czasie dla siebie, który przeznaczymy na relaks. Szybki tryb życia, mało ruchu, permanentny stres mogą szybko zrujnować nasze zdrowie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Dlatego voucher na masaż w Krakowie w Piwnym Spa to doskonały prezent dla każdej osoby. Masaże odbywają się w kameralnej atmosferze, w blasku świec, przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki, która pozwala się rozluźnić i zapomnieć o codziennych troskach.

  • Piwny zabieg na twarz (masaż twarzy, dekoltu i głowy): wzbogacony o użycie hipoalergicznych, piwnych kosmetyków : maseczki i kremu.

  • Masaż świecą: wykonywany ciepłym olejkiem ze świecy. Doskonale rozgrzewa mięśnie i nawilża skórę.

  • Masaż sportowy: wykorzystuje techniki masażu klasycznego, jest jednak znacznie mocniejszy przez co przywraca mięśniom siłę i odpowiednią kondycję.

  • Masaż piwny: przeprowadzany z wykorzystaniem piwnego peelingu.

Seans w saunie w Piwnym Spa w Krakowie

Voucher na masaż w Krakowie
+ seans w saunie

Każdy masaż (z wyjątkiem piwnego zabiegu na twarz) poprzedza 10-minutowy seans w saunie suchej Infrared.  Seans w saunie przez masażem potęguje ogólny efekt odprężenia i rozluźnienia napiętych mięśni. Rozgrzane przez saunę ciało łatwiej się masuje, a przez to efektywność masażu rośnie.

Voucher na oryginalne masaże piwne

Chcesz podarować bliskiej osobie oryginalny masaż, który nie jest dostępny w każdym salonie Spa? Kup voucher na masaż piwny! To nasz autorski masaż relaksacyjny z użyciem piwnej piany i piwnego peelingu. Masaż zachwyci miłośników piwa, ale również osoby, którym bardzo zależy na odżywieniu skóry. Peeling na bazie którego wykonywany jest masaż zawiera same naturalne składniki i jest bogaty w witaminy. Nasza druga propozycja to piwny zabieg na twarz. Ten rodzaj masażu staje się coraz bardziej popularny i coraz częściej wybierany prze wiele osób. W Beernarium poza masażem twarzy, szyi i dekoltu wzbogacamy zabieg o zastosowanie hipoalergicznych kosmetyków piwnych – kremu i peelingu, które są ręcznie produkowane i zawierają ok. 30% piwa. Dzięki zawartym w kosmetykach składnikom, skóra jest intensywnie nawilżona, zregenerowana i elastyczna.

.

Piwny zabieg na twarz w Piwnym Spa w Krakowie
Masaż piwny w Krakowie

Voucher do Piwnego Spa w Krakowie

Voucher do Piwnego Spa można kupić na 3 sposoby:

  • Wysyłka elektroniczna – voucher na masaż otrzymasz e-mailowo do samodzielnego wydruku. To świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują voucher na już.
  • Wysyłka kurierem – jeśli zależy Ci na eleganckim zapakowaniu vouchera wybierz tę opcję. Voucher, który kurier doręczy wprost do Twojego mieszkania będzie wydrukowany na ładnym papierze i zapakowany w elegancką kopertę z logo Piwnego Spa.
  • Na miejscu w Piwnym Spa – odwiedź naszą recepcję, pracownik na miejscu wypisze voucher i zapakuje go w elegancką kopertę.

 

Niezależnie od tego jaką metodę doręczenia wybierzesz, istnieje możliwość abyśmy umieścili na voucherze specjalną dedykację.

Czas na realizację vouchera wynosi 12 miesięcy.