Spa dla przyjaciółek w Krakowie

Przyjaciolki w spa w Krakow
Piwne spa krakow dla przyjaciol

Zapraszamy na weekend Spa dla przyjaciółek w Krakowie!

Od czego zaczniecie weekend z przyjaciółkami w Krakowie? Zwiedzanie starego miasta? Wizyta w muzeum? Zakupy? Po aktywnym dniu koniecznie zaplanujcie relaks w godnym uwagi Spa. Szczególnie gdy za oknem szaro i ponuro doskonałym miejsce odpoczynku będzie wizyta w Piwnym Spa.

Możecie wybrać się do Piwnego Spa grupą nawet do 15 przyjaciółek i wszystkie będziecie zachwycone, ponieważ obsługa SPA traktuje każdego klienta indywidualnie. Wizyta w Piwnym Spa z przyjaciółkami w Krakowie to gwarancja doskonałego relaksu, profesjonalnej pielęgnacji i z pewnością dobrej zabawy. 

Zabiegi spa dla przyjaciolki w Krakowie
Relaks w spa z przyjaciolka w krakowie

Beernarium Piwne Spa Kraków – dowiedz się więcej

Kąpiel piwna lub winna to wyjątkowy i niezwykle relaksujący zabieg, którego możecie doświadczyć w Beernarium – Piwnym Spa w Krakowie zlokalizowanym przy ulicy Floriańskiej 13. Preparaty dodane do kąpieli posiadają szereg pozytywnych właściwości również wpływających na wygląd skóry. Ponadto zabieg daje natychmiastowe efekty:

  • rozjaśnia skórę,
  • poprawia krążenie krwi,
  • działa odprężająco.

Piwne i winne kąpiele przeprowadzane są w specjalnie do tego przygotowanych, oryginalnych, drewnianych baliach.

Podczas zabiegów Beernarium Piwne Spa zapewnia degustację przepysznych piw z lokalnych, kraftowych i rzemieślniczych browarów lub czerwonego wina. Odżywcza kąpiel sprawi że wasza skóra stanie się jedwabista, również poczujecie się odprężone.

Jeżeli w gronie twoich przyjaciółek znajdują się sauno-maniaczki, docenią gorący seans w saunie Infrared, który rozgrzewa ciało, co więcej otwiera pory skóry, tak by preparaty użyte w kąpieli lepiej wchłaniały się w skórę. Możecie zamówić pakiety łączące saunę, kąpiele piwne lub winne, degustację wyselekcjonowanych trunków, a na zakończenie pobytu skorzystajcie z relaksu na specjalnie przygotowanej, wypoczynkowej słomie.

Lubisz poplotkować ze swoimi koleżankami? Naszym klientom zapewniamy pełną intymność, a dodatkowo dyskrecję. U nas z pewnością poczujesz się jak w domu. Skorzystaj z Beernarium – wybierz bez wątpienia perfekcyjne Spa dla przyjaciółek.

Krakowskie spa dla przyjaciolek
Weekend z przyjaciolkami w spa w Krakowie

Piwne Spa dla przyjaciółek czyli jak połączyć relaks z zabawą!

Jeśli wasze plany obejmuje nocne wyjście na miasto, to nie stanowi problemu. Możecie pójść na imprezę zaraz po zabiegu. Kąpiel piwna w Beernarium – Piwnym Spa w Krakowie redukuje cellulit i wspomaga odbudowę skóry niwelując podrażnienia. To świetny zabieg bankietowy, dzięki któremu przed wielkim wyjściem poczujecie się piękne. Beernarium posiada komfortową lokalizację przy ulicy Floriańskiej 13, w samym centrum miasta, przy wielu klubach, placówkach gastronomicznych i kulturalnych, dzięki czemu udanie się na imprezę  po zabiegu jest znacznie ułatwione. Nie musicie wracać do hotelu, ponieważ poprawcie makijaż w naszym Spa.

Pobyt w Spa z przyjaciółkami w Krakowie to idealna propozycja na imprezowy before.

Udanej zabawy!

[bookero_form]