SPA dla Dwojga Kraków

Szukasz romantycznego  i  kameralnego salonu SPA dla dwojga w Krakowie? Doskonale trafiłeś. Beernarium Piwne Spa mieści się w samym centrum Krakowa. Obiekt oferuje oryginalne zabiegi SPA dla dwojga na bazie piwa, wina i mleka. 

romantyczne spa dla dwojga w krakowie
krakow rynek spa dla dwojga

Piwne SPA dla dwojga w centrum Krakowa

Beernarium Piwne Spa zlokalizowane jest w samym centrum Krakowa, przy rynku głównym, na ulicy Floriańskiej 13. Mimo lokalizacji w gwarnym centrum, Spa jest bardzo spokojnym miejscem, gdzie we dwoje można naprawdę oderwać się od rzeczywistości. Piwne Spa mieści się w podziemiach zabytkowej 14-wiecznej kamienicy. We wewnątrz panuje półmrok, rozpraszany delikatnym światłem, gra spokojna relaksacyjna muzyka, jest wyjątkowo klimatycznie i nastrojowo. Zabiegi dla dwojga odbywają się w odosobnionych, kameralnych łaźniach. Dzięki czemu możecie spędzić wyjątkowe chwile tylko we dwoje i zaznać nietypowych zabiegów w spokojnej, niczym nie zakłóconej atmosferze. Piwne Spa w Krakowie, to drugi obiekt marki Beeranrium w Polsce. Pierwszy powstał w 2017 roku w Zakopanem. Pomysł na kameralny, piwny relaks we dwoje okazał się trafiony. Spa odwiedza codziennie wiele zakochanych par i są zachwycone wyjątkowym klimatem, oryginalną ofertą oraz przemiłą obsługą. 

krakow centrum spa dla dwojga

Wyjątkowe zabiegi dla par w Piwnym Spa w Krakowie

Kameralna i intymna atmosfera nie to jedyne atuty Piwnego Spa w Krakowie. Za sukces obiektu odpowiada wyjątkowa oferta zabiegów  skierowana w szczególności do par.

Po każdej kąpieli następuje sielski relaks na specjalnym łożu wyłożonym słomą z owsa. Takie leżakowanie sprzyja regeneracji ciała i umysłu.

zabiegi dla par w krakowie
romantyczne spa w krakowie

Właściwości kąpieli dla dwojga w Piwnym Spa w Krakowie

W Piwnym Spa w Krakowie możecie skorzystać we dwoje z kąpieli piwnej, winnej lub mlecznej. Niezależnie od wyboru każda opcja niesie zbawienne korzyści dla ciała. Kąpiel piwna nawilża, rozjaśnia i ujędrnia skórę. Dostarcza cennych witamin z grupy B protein i minerałów. Kąpiel winna przeciwdziała skutkom starzenia się skóry i pomaga w walce z cellulitem. Kąpiel mleczna nawilża i wygładza skórę, pozostawia ją miękką w dotyku.

Relaksacyjne kąpiele we dwoje przeprowadzone w kameralnej atmosferze Piwnego Spa w Krakowie pozytywnie wpływają na samopoczucie. Poprawiają nastrój, redukują stres, mają działanie uspokajające. To tak ważne by znaleźć czas na relaks w dzisiejszym zabieganym świecie. Gorąco zapraszamy wszystkie pary i nie tylko do rezerwacji zabiegu w Piwnym Spa w Krakowie.

[bookero_form]