SPA dla Dwojga Kraków

Szukasz romantycznego  i  kameralnego salonu SPA dla dwojga w Krakowie? Doskonale trafiłeś, ponieważ Beernarium Piwne Spa mieści się w samym centrum Krakowa. Obiekt oferuje oryginalne zabiegi SPA dla dwojga na bazie piwa, wina i mleka. 

romantyczne spa dla dwojga w krakowie
krakow rynek spa dla dwojga

Piwne SPA dla dwojga w centrum Krakowa

Beernarium Piwne Spa zlokalizowane jest w samym centrum Krakowa, przy rynku głównym, na ulicy Floriańskiej 13. Mimo lokalizacji w gwarnym centrum, Spa jest bardzo spokojnym miejscem, gdzie we dwoje można naprawdę oderwać się od rzeczywistości. Piwne Spa zapewnia wyjątkowy spokój, ponieważ mieści się w podziemiach zabytkowej 14-wiecznej kamienicy. Dlatego też wewnątrz panuje półmrok, rozpraszany delikatnym światłem, gra spokojna relaksacyjna muzyka, jest wyjątkowo klimatycznie i nastrojowo. Zabiegi dla dwojga odbywają się w odosobnionych, kameralnych łaźniach. Dzięki temu możecie spędzić wyjątkowe chwile tylko we dwoje i zaznać nietypowych zabiegów w spokojnej, niczym nie zakłóconej atmosferze. Piwne Spa w Krakowie, to drugi obiekt marki Beernarium w Polsce. Pierwszy powstał w 2017 roku w Zakopanem. Pomysł na kameralny, piwny relaks we dwoje okazał się trafiony. Spa codziennie odwiedza wiele zakochanych par, które często tutaj wracają ponieważ są zachwycone wyjątkowym klimatem, oryginalną ofertą oraz przemiłą obsługą. 

krakow centrum spa dla dwojga

Wyjątkowe zabiegi dla par w Piwnym Spa w Krakowie

Kameralna i intymna atmosfera to nie jedyne atuty Piwnego Spa w Krakowie.  Za sukces obiektu niewątpliwie odpowiada wyjątkowa oferta zabiegów  skierowana w szczególności do par.

Na koniec każdej kąpieli następuje sielski relaks na specjalnym łożu wyłożonym słomą z owsa. Takie leżakowanie sprzyja regeneracji ciała i umysłu.

zabiegi dla par w krakowie
romantyczne spa w krakowie

Właściwości kąpieli w Piwnym Spa w Krakowie

W Piwnym Spa w Krakowie możecie skorzystać we dwoje z kąpieli piwnej, winnej lub mlecznej. Niezależnie od wyboru każda opcja niesie zbawienne korzyści dla ciała. Kąpiel piwna nawilża, rozjaśnia i ujędrnia skórę ponieważ dostarcza cennych witamin z grupy B protein i minerałów. Kąpiel winna przeciwdziała skutkom starzenia się skóry i pomaga w walce z cellulitem. Z kolei kąpiel mleczna nawilża i wygładza skórę, dlatego pozostawia ją miękką w dotyku.

Relaksacyjne kąpiele we dwoje przeprowadzone w kameralnej atmosferze Piwnego Spa w Krakowie pozytywnie wpływają na samopoczucie. Poprawiają nastrój, redukują stres, mają działanie uspokajające. To tak ważne by znaleźć czas na relaks w dzisiejszym zabieganym świecie. Podsumowując, gorąco zapraszamy wszystkie pary i nie tylko do rezerwacji zabiegu w Piwnym Spa w Krakowie.

[bookero_form]