Rocznica Ślubu w Krakowie

Pierwsza, dziesiąta czy dwudziesta nieważne która, każda rocznica ślubu zasługuje na małe świętowanie. Zastanawiasz się gdzie zabrać żonę / mężna na rocznicę ślubu w Krakowie?​ Oryginalnym pomysłem na spędzenie rocznicy ślubu jest wizyta w Piwnym Spa w Krakowie. To miejsce magiczne. Tutaj naprawdę odprężycie się i napijecie pysznych trunków. 

krakow gdzie na rocznice slubu
rocznica slubu w krakowie prezent

Rocznica Ślubu w Piwnym Spa w Krakowie

Beernarium Piwne Spa w Krakowie to niezwykłe miejsce, zlokalizowane w samym centrum miasta, nieopodal Rynku Głównego. Mimo to do Spa nie dochodzi zgiełk i gwar miasta. Beernarium znajduje się w podziemiach 14-wiecznej kamienicy, co dodaje wyjątkowego uroku temu miejscu. Panuje tutaj spokojna, nastrojowa atmosfera idealna na uczczenie ważnych okazji jak  rocznica ślub.

Zabiegi w Piwnym Spa w Krakowie przeprowadzane są w kameralnych łaźniach rezerwowanych dla pary na wyłączność, co daje poczucie intymności i wzmacnia błogi relaks. Oferta SPA jest wyjątkowa. Tylko tutaj można poddać się relaksacyjnym i odżywczym zabiegom połączonym z degustacją wyśmienitych trunków. Wizyta w Beernarium to świetny prezent na każdą rocznicę ślubu. Piwne Spa uwielbiają zarówno ludzie młodzi, jak i nieco starsi. Łączy ich jedno chęć spokojnego, sielskiego relaksu i spędzenia chwil tylko we dwoje.

romantyczna rocznica slubu w krakowie
rocznica slubu w krakowie w spa

Wyjątkowe Zabiegi na świętowanie Rocznicy Ślubu w Krakowie

Oferta Piwne Spa w Krakowie jest zróżnicowana i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Na uczczenie rocznicy ślubu polecamy kąpiel VIP. Zabieg zaczyna się od seansu w saunie na podczerwień, który ma za zadanie rozszerzyć pory, by witaminy zawarte w kąpieli lepiej wchłonęły się w skórę. Następnym etapem jest godzina w łaźni piwnej. Tam będzie czekała na was beczka z wybraną kąpiel i nielimitowana degustacja wyśmienitego trunku:

  • kąpiel piwna z degustacją piwa
  • kąpiel winna z degustacją wina
  • kąpiel mleczna z degustacją piwa lub wina

Kąpiele znakomicie odżywiają ciało i skórę. Czyniąc ją nawilżoną, delikatną i pełną blasku. Po około 30 minutowej kąpieli zalecamy odpoczynek na niezwykłym łożu wyłożonym słomą z owsa. Takie leżakowanie wzmacnia regenerację ciała. Seans w Piwnym Spa będzie idealnym prezentem na rocznicę ślubu. Możesz od razu zarezerwować termin online i zrobić żonie / mężowi niespodziankę lub wykupić voucher ważny aż 6 msc. 

rocznica slubu atrakcje krakow rynek
pomysl na rocznice slubu w krakowie
[bookero_form]