Rocznica Ślubu w Krakowie

Pierwsza, dziesiąta czy dwudziesta, nieważne która, każda rocznica ślubu zasługuje na małe świętowanie. Zastanawiasz się gdzie zabrać żonę / męża na rocznicę ślubu w Krakowie? Oryginalnym pomysłem na spędzenie rocznicy ślubu jest wizyta w Piwnym Spa w Krakowie. To magiczne miejsce. Tutaj naprawdę się odprężycie i napijecie pysznych trunków. 

krakow gdzie na rocznice slubu
rocznica slubu w krakowie prezent

Rocznica Ślubu w Piwnym Spa w Krakowie

Beernarium Piwne Spa w Krakowie to niezwykłe miejsce, ponieważ jest zlokalizowane w samym centrum miasta, nieopodal Rynku Głównego. Mimo to do Spa nie dochodzi zgiełk i gwar miasta. Beernarium znajduje się w podziemiach 14-wiecznej kamienicy, co dodaje wyjątkowego uroku temu miejscu. Panuje tutaj spokojna, nastrojowa atmosfera idealna na uczczenie ważnych okazji jak rocznica ślubu.

Zabiegi w Piwnym Spa w Krakowie przeprowadzane są w kameralnych łaźniach rezerwowanych dla pary na wyłączność, ponieważ daje to poczucie intymności i wzmacnia błogi relaks. Oferta SPA jest wyjątkowa. Tylko tutaj można poddać się relaksacyjnym i odżywczym zabiegom połączonym z degustacją wyśmienitych trunków. Dlatego wizyta w Beernarium to świetny prezent na każdą rocznicę ślubu. Piwne Spa uwielbiają zarówno ludzie młodzi oraz nieco starsi. Łączy ich jedno – chęć spokojnego, sielskiego relaksu i spędzenia chwil tylko we dwoje 

romantyczna rocznica slubu w krakowie
rocznica slubu w krakowie w spa

Wyjątkowe Zabiegi na świętowanie Rocznicy Ślubu

Oferta Piwne Spa w Krakowie jest zróżnicowana i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Na uczczenie rocznicy ślubu polecamy kąpiel VIP. Zabieg zaczyna się od seansu w saunie na podczerwień, który ma za zadanie rozszerzyć pory, by witaminy zawarte w kąpieli lepiej wchłonęły się w skórę. Następnym etapem jest godzina w łaźni piwnej. Tam będzie czekała na was beczka z wybraną kąpielą i nielimitowana degustacja wyśmienitego trunku:

  • piwna kąpiel z degustacją piwa
  • winna kąpiel z degustacją wina
  • mleczna kąpiel z degustacją piwa lub wina

Kąpiele znakomicie odżywiają ciało i skórę. Czyniąc ją nawilżoną, delikatną i pełną blasku. Na koniec, po około 30 minutowej kąpieli zalecamy odpoczynek na niezwykłym łożu wyłożonym słomą z owsa, ponieważ takie leżakowanie wzmacnia regenerację ciała. Podsumowując, seans w Piwnym Spa będzie idealnym prezentem na okazję, którą jest rocznica ślubu w Krakowie. Możesz więc od razu zarezerwować termin online i zrobić żonie / mężowi niespodziankę lub wykupić voucher ważny rok.

rocznica slubu atrakcje krakow rynek
pomysl na rocznice slubu w krakowie

Romantyczne chwile we dwoje

Dla par, które cenią sobie romantyczną atmosferę, polecamy zabieg Romantyczne Day Spa lub Kąpiel Romantyczną. To pakiety stworzone dla zakochanych. W prywatnej łaźni czekać na Was będzie romantyczna kąpiel mleczna okraszona płatkami róż. Ale to nie wszystko, atmosferę osłodzi Prosecco oraz czekoladki. Relaksacyjna muzyka i świece zapewnią jeszcze większą intymność i niezapomnianie przeżycia. Pakiet Romantyczne Day Spa rozbudowany jest o masaż całego ciała, który rozluźni Wasze mięśnie i uspokoi umysł.

Nie zapominajcie celebrować miłości. Wystarczą drobne gesty, a raz na jakiś czas wspólne wyjście, które Was do siebie zbliży 🙂 Piwne Spa to miejsce w którym będziecie mogli spokojnie porozmawiać przy lampce wina oraz doznacie błogiego relaksu. Cudownie połączenie, prawda?