Oryginalny prezent dla piwosza

Oryginalny prezent dla piwosza niewątpliwie jest sporym wyzwaniem! Na rynku dostępnych jest wiele gadżetów, które z pewnością ucieszą piwoszy, jednak to przeżycia i atrakcje doświadczone na własnej skórze pozostają na zawsze w pamięci. Piwne Spa to bezsprzecznie miejsce dla pasjonatów piwa! Podaruj bliskiej osobie degustację piwa połączoną z oryginalną piwną kąpielą.

Oryginalny prezent dla miłośników piwa
Oryginalny prezent dla piwosza w Piwnym Spa

Najlepszy, oryginalny prezent dla piwosza- kąpiel piwna + degustacja piwa

Spa zlokalizowane jest w samym centrum Krakowa, tuż obok Rynku Głównego. W podziemiach zabytkowej kamienicy znajduje się raj dla fanów piwa- Beernarium Piwne Spa! Ważny aspektem jest to, że każdy zabieg odbywa się w prywatnej, zamykanej łaźni w dźwiękach relaksacyjnej muzyki. W zależności od wyboru pakietu swoją wizytę zaczynasz od rozgrzewającego seansu w saunie na podczerwień. Następny etap to kąpiel w piwie i relaks na słomianym łożu. Kąpiel piwna z której słynie Beernarium przygotowana jest z zastosowaniem naturalnego piwa bogatego w chmiel, słód i drożdże oraz piwnego olejku. Kąpiel jest bogata w witaminy z grupy B, proteiny, minerały i aminokwasy co sprawia, że istotnie wpływa na kondycję skóry, samopoczucie oraz stan zdrowia. Relaks w beczce urozmaica wyjątkowa degustacja piwa.

Kąpiel Piwna w Piwnym Spa

Degustacja piwa z Browaru Zamkowego Cieszyn

W Piwnym Spa kąpielom towarzyszy degustacja wyjątkowego piwa ze 100-letnią tradycją. Browar w Cieszynie jest najdłużej, nieprzerwanie działającym browarem w Polsce i aktualnie w swojej produkcji posiada aż 50 oryginalnych receptur! W Browarze Zamkowym piwa powstają przy zastosowaniu tradycyjnej metody dolnej fermentacji w otwartych kadziach. Takiej degustacji z pewnością nie oprze się żaden fan piwa! Ale to nie wszystko, ponieważ w zależności od wyboru pakietu, sam decydujesz ile wypijesz  piwa! Tuż obok beczki z kąpielą, na wyciągniecie ręki znajduje się keg z piwem z którego korzystasz kiedy tylko chcesz!

Beer Day Spa- prezent na najwyższym poziomie

Jeśli chcesz podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent, polecamy kompleksowy pakiet Beer Day Spa. To zabieg, który powstał z myślą o miłośnikach piwa. Podczas piwnej kąpieli odbywa się degustacja różnorodnych piw warzonych tradycyjnymi metodami w Browarze Zamkowym w Cieszynie. Dopełnieniem zabiegu jest odprężający, piwny masaż, który przeprowadzany jest z użyciem piwnej piany i piwnego peelingu. Masaż świetnie rozluźnia mięśnie, nawilża i odmładza skórę oraz relaksuje całe ciało. Taki prezent to raj dla podniebienia i błogi relaks dla ciała i duszy.

Voucher dla piwosza w prezencie

Voucher do Piwnego Spa to wyszukany i oryginalny prezent. Wybierz zabieg, który chcesz podarować bliskiej osobie i kup Voucher. Dla Twojego komfortu przygotowaliśmy dwie opcje wysyłki:

Opcja najszybsza: Voucher w formie elektronicznej do samodzielnego wydruku wysyłamy bezpłatnie na adres mailowy w dniu zakupu.

Opcja polecana: Voucher wysyłany kurierem w formie eleganckiego prezentu w pełni przygotowanego do wręczenia. W ekologicznej kopercie z logo Piwnego Spa obdarowany znajdzie Voucher wydrukowany na dobrym jakościowo papierze. Paczkę wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania wpłaty.

W obydwóch opcjach jest możliwość zamówienia specjalnej dedykacji.

Czas na realizację vouchera to rok od daty zakupu.

Piwne kosmetyki dla miłośnika piwa

Kolejnym, godnym zainteresowania prezentem są piwne kosmetyki. To naturalne preparaty do codziennej pielęgnacji twarzy, włosów i ciała. Kosmetyki są wyrabiane na bazie czeskiego piwa i zawierają witaminy z grupy B oraz drożdże piwne. Dzięki zawartości szerokiej gamy witamin i minerałów działają przeciwstarzeniowo oraz znacznie poprawiają kondycję skóry i włosów. Zestawy upominkowe możesz zamówić online z dostawą pod same drzwi. Kosmetyki pakujemy w eleganckie, kraftowe pudełka. To doskonały, a przede wszystkim oryginalny prezent dla piwosza!

Prezent dla piwosza w Piwnym Spa
Piwne kosmetyki- prezent dla piwosza