Nowe zabiegi w Piwnym Spa w Krakowie

Piwne Spa w Krakowie wprowadziło do swojej oferty nowe zabiegi! Usługi zostały rozbudowane o wyjątkowe masaże i zabiegi Day Spa.  

Nowa oferta w Piwnym Spa
Pakiety Day Spa w Piwnym Spa

Relaksacyjne zabiegi w Piwnym Spa w Krakowie

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób pracuje za biurkiem, co prowadzi do wielu schorzeń. Pojawiają się bóle głowy, szyi, karku czy lędźwi. Aby zapobiec problemom zdrowotnym niezwykle ważny jest regularny ruch oraz masaż, który uzupełnia aktywność fizyczną i co ważne- relaksuje i odpręża ciało oraz umysł. W Piwnym Spa łączymy przyjemne z pożytecznym i oferujemy szeroki wachlarz masaży, dzięki czemu możesz wybrać ten najbardziej dopasowany do Twoich aktualnych potrzeb. Wyjątkowe odprężenie i relaks zyskasz też dzięki rozbudowanym pakietom Day Spa, które łączą w sobie wyjątkową, aromatyczną kąpiel z degustacją i masażem. 

Masaże w Piwnym Spa w Krakowie

Krakowskie Piwne Spa mieści się w samym centrum Krakowa, przy Ulicy Floriańskiej 13 w podziemiach zabytkowej kamienicy. Beernarium oferuje 7 masaży:

  • Masaż relaksacyjny całościowy to masaż całego ciała, który skupia się na redukowaniu napięć mięśniowych i odprężeniu całego ciała
  • Masaż sportowy przyśpiesza regenerację mięśni, ścięgien i wiązadeł. Zmniejsza napięcie mięśniowe.
  • Masaż piwny to autorski masaż wykonywany pianą piwną. Zabieg przeprowadzany jest z wykorzystaniem piwnego peelingu.
  • Masaż gorącymi kamieniami likwiduje stres i jego skutki oraz ma zbawienny wpływ na skórę, poprawia jej jędrność i elastyczność.
  • Masaż świecą łączy w sobie masaż, aromatoterapię i ciepło płomienia świecy. Rozgrzewa mięśnie i nawilża skórę, a olejek ze świec pozostawia na ciele aksamitną powłokę.
  • Masaż twarzy szyi i dekoltu to sposób na relaks i uatrakcyjnienie wyglądu. Masaż uelastycznia i dotlenia skórę twarzy, łagodzi ból głowy oraz zmniejsza napięcie odczuwane w karku. Dopełnieniem masażu jest hipoalergiczna, piwna maseczka.
  • Masaż relaksacyjny częściowy ciała to masaż górnych partii ciała i ma na celu wyeliminowanie bólów pleców, szyi, karku czy barków.
Masaże w Piwnym Spa w Krakowie

Seans w saunie oraz relaksacyjny masaż w Piwnym Spa w Krakowie

W Piwnym Spa każdy masaż poprzedza dziesięciominutowy seans w saunie Infrared. Promienie podczerwone przekształcają się w ciepło, które rozgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, mięśnie oraz narządy wewnętrzne. Seans w saunie likwiduje uczucie zmęczenia oraz potęguje efekt odprężenia i rozluźnienia napiętych mięśni. Po rozgrzewającym seansie w saunie nadchodzi czas na masaż, który odbywa się w kameralnym pokoju masażowym. To czas na wyciszenie zmysłów, złagodzenie napięć i oderwanie się od problemów.

Wyjątkowe pakiety Day Spa

Dla osób, które pragną zaznać relaksu na najwyższym poziomie, Piwne Spa oferuje wyjątkowe zabiegi Day Spa.

Romantyczne Day Spa– stworzone z myślą o zakochanych. Zabieg rozpoczyna się od rozgrzewającego seansu w saunie po którym jest czas na romantyczną kąpiel w prywatnej łaźni. Kąpiel w kozim mleku okraszona jest płatkami róż i przebiega w romantycznej atmosferze, przy blasku świec i dźwiękach relaksacyjnej muzyki. Do degustacji przygotowana jest butelka Prosecco i czekoladki. Po romantycznej kąpieli odbywa się masaż, który sami wybieracie spośród kilku opcji.

Beer Day Spa– idealny wybór dla fanów piwa! Pakiet rozpoczyna się od kąpieli piwnej, której towarzyszy urozmaicona degustacja różnorodnych piwa warzonych tradycyjnymi metodami w Browarze Zamkowym w Cieszynie. Dopełnieniem piwnego pakietu jest wyjątkowy masaż w kameralnej atmosferze.

Special Day Spa– doskonały wybór jeśli planujesz wyjątkowe spotkanie z bliską Ci osobą. Swój relaks rozpoczniecie od seansu w saunie po którym przeniesiecie się do kąpieli w piwie, winie lub mleku, któremu towarzyszy nieograniczona degustacja piwa lub wina. Zwieńczeniem jest masaż, który możecie wybrać spośród kilku opcji.

Nowe usługi w Piwnym Spa