Nietypowe atrakcje na Starym Mieście w Krakowie

Nietypowe atrakcje w Krakowie na pewno zaskoczą niejedną osobę. Kraków to niewątpliwe magiczne miasto, które jest niezmiernie ważne kulturowo oraz historycznie. Stolica małopolski słynie z wielu  miejsc turystycznych, ale także nietypowych atrakcji znanych jedynie mieszkańcom Krakowa. Miasto oferuje różnorodne sposoby na spędzenie czasu, każdy z pewnością odnajdzie coś dla siebie. Jednym z pomysłów może być wizyta w Piwnym Spa, która z pewnością poprawi nasze samopoczucie. 

kapiel w piwnym spa w Krakowie- nietypowe atrakcje w Krakowie
Centrum Krakowa

Nietypowe atrakcje w Krakowie- Piwne Spa na Piwne Spa na Rynku Głównym

Szukasz nietypowych atrakcji w Krakowie? Idąc na Stare Miasto przechodzimy popularną ulicą Floriańską, która przyciąga różnorodnością restauracji, sklepów czy klubów. Na tej ulicy znajduje się też Piwne Spa, niewątpliwie oryginalny punkt na mapie Krakowa. Spa znajdziemy w podziemiach Starego Miasta, w zabytkowej kamienicy, jest to idealne miejsce aby odpocząć od tętniącego życiem Rynku. W Beernarium niewątpliwie możemy na chwilę zapomnieć o troskach dnia codziennego oddając się atmosferze, której towarzyszy spokojna muzyka, świece i degustacja wspaniałych trunków. Piwne Spa posiada w ofercie kilka rodzajów odżywczych kąpieli. Wizyta w Beernarium to na pewno świetny pomysł na niebanalny relaks w centrum Krakowa.

Relkas w Pinwym Spa w Krakowie
Nietypowe atrakcje w Krakowie

Wyjątkowe kąpiele w Piwnym Spa

Piwne Spa w Krakowie oferuje wyjątkowe kąpiele piwne, winne oraz mleczne. Są to zabiegi relaksacyjne i regeneracyjne, które z pewnością świetnie spełniają swoje zadanie jako odpoczynek po ciężkim dniu. Kąpiele w Piwnym Spa są również bardzo popularne jako pomysł na randkę, spotkanie z przyjaciółką czy świętowanie ważnego dnia, jak np. urodziny. 

Kąpiele piwne i winne

Będąc w okolicy Rynku Głównego w Krakowie warto udać się na kąpiel piwną lub winną do Piwnego Spa. Oba zabiegi mają właściwości regenerujące, opóźniają procesy starzenia, a także poprawiają krążenie krwi i świetnie relaksują. W zależności od okazji można wybrać standardową kąpiel piwną, winną lub rozpieścić ciało kąpielą w wersji VIP. Standardowe kąpiele składają się z kąpieli piwnej lub winnej, degustacji 0,5 l. piwa/os., a w wersji kąpieli winnej – lampki wina na osobę. Po kąpieli zalecany jest odpoczynek na słomianym łożu, które znajduje się również w kąpielowej łaźni. Niewątpliwie jest to skuteczny sposób na wspomaganie wchłaniania substancji odżywczych zawartych w kąpieli. Zabieg VIP poza relaksem w piwnej lub winnej kąpieli i odpoczynkiem na słomianym łożu zawiera nieograniczoną degustację piwa lub wina oraz seans w saunie Infrared! Dodatkowo pakiet VIP zapewnia wszelkie niezbędne akcesoria kąpielowe, dzięki czemu tuż po kąpieli można udać się na Rynek Główny bez zbędnego bagażu.

piwne spa krakow atrakcje
Kąpiel winna w Piwnym Spa

Kąpiel Romantyczna- nietypowa randka w sercu Krakowa

Jednym z pomysłów na nietypową randkę w Krakowie jest kąpiel romantyczna w Piwnym Spa. Jest to idealne uzupełnienie kolacji czy spaceru na Rynku Głównym w Krakowie. Kąpiel Romantyczna rozpoczyna się seansem w saunie Infrared, który rozluźnia i przygotowuje ciało na odżywczy relaks. Następnym etapem zabiegu jest kąpiel z dodatkiem sproszkowanego koziego mleka i olejku z passiflory. Poza wyjątkowymi właściwościami odżywczymi, ozdobiona płatkami róż kąpiel mleczna pięknie się prezentuje. Wyjątkowy zabieg zawiera również specjalną degustację, para otrzymuje butelkę Prosecco i czekoladki. Kąpiel romantyczna, podobnie jak kąpiel VIP zawiera wszelkie niezbędne akcesoria kąpielowe. Jest to idealna propozycja na nietypową randkę lub świętowanie rocznicy ślubu w centrum Krakowa.

Nietypowe atrakcje w Krakowie
Kapiel romantyczna w Beernarium- Nietypowe atrakcje w Krakowie

Nietypowe atrakcje w centrum Krakowa

Kraków słynie z wielu atrakcji, również tych nietypowych. Dla szukających niecodziennej formy rozrywki polecamy rzucanie siekierą do celu na profesjonalnie przygotowanym torze lub grę w  Paintballa na terenie z przeszkodami. Obie te nietypowe atrakcje znajdują się na rynku. Dla osób, które lubią dreszczyk emocji i adrenalinę polecamy Dom Strachu przy Ulicy Floriańskiej. Jest to interaktywna atrakcja nawiązująca do horrorów. Bubble Toast natomiast będzie świetną atrakcją dla fanów fotografii i pysznych, nietuzinkowych drinków. Wypijecie tam oryginalnego drinka w instagramowych pomieszczeniach. W centrum Krakowa znajdziecie też Salon Wirtualnej Rzeczywistości. Nagle z rynku przeniesiecie się w miejsce, w którym wszystko jest możliwe. Wystarczy chwila by znaleźć się w świecie przyszłości lub w głębinach oceanu.