Niespodzianka na Dzień Ojca – relaks w Piwnym Spa w Krakowie

Dzień Ojca to świetna okazja na nadrobienie beztroskiego czasu spędzonego z tatą. Na co dzień często brakuje Wam okazji do dłuższej rozmowy i wspólnego odpoczynku, dlatego jednym z pomysłów, który na pewno przypadnie tacie do gustu to kąpiel z degustacją w Piwnym Spa w Krakowie.

piwne spa w krakowie na dzien ojca
atrakcje w krakowie na dzien ojca

Świętowanie Dnia Ojca w Krakowie

Kraków jest idealnym miastem do świętowania tak wyjątkowych dni, przede wszystkim zapewnia ono wiele interesujących rozrywek. Świetnym pomysłem dla fanów sportowej rywalizacji może okazać się zabranie taty na np. paintball, co pozwoli aktywnie rozpocząć dzień pełen wrażeń. Kolejną propozycją nieco ekstremalnej aktywności może być wizyta na krakowskim Zakrzówku, gdzie pod okiem instruktora można poćwiczyć nurkowanie. Taka atrakcja z pewnością na długo pozostanie tacie w pamięci. Kraków to również setki oryginalnych kawiarni, barów i restauracji. Decydując się na wybór lokalu warto zwrócić uwagę na odpowiednią lokalizację. Najlepiej wybrać lokal w okolicy Rynku Głównego z którego możemy udać się do kolejnego wartego uwagi miejsca jakim jest Beernarium – Piwne Spa. Jest to wyjątkowe miejsce, które w niezwykły sposób łączy zabawę z sielskim relaksem. Taka niespodzianka z pewnością zadowoli tatę i sprawi, że tegoroczny Dzień Ojca będzie niezapomniany.

Relkas w Pinwym Spa w Krakowie
Nietypowe atrakcje w Krakowie

Kąpiel dla piwosza na Dzień Ojca w Krakowie

Najpopularniejszymi kąpielami w Piwnym Spa w Krakowie są kąpiele piwne. Dlatego zabiegi przygotowywane na bazie piwa z pewnością spodobają się twojemu tacie. Zaskocz go niebanalną, piwną niespodzianką! Kąpiel piwna opiera się na naturalnym piwie, które jest bogate w chmiel, drożdże oraz słód. Kąpiel dodatkowo uzupełniona jest piwnym olejkiem, który również zawiera wiele składników odżywczych i świetnie się pieni. Na koniec kąpieli lub jeszcze w jej trakcie będziecie mogli skorzystać z sielskiego odpoczynku na słomianym łożu. Kąpiele odbywają się w zamykanych łaźniach, więc podczas relaksującej kąpieli będziesz mógł/ła na spokojnie porozmawiać z tatą i w kameralnej atmosferze celebrować Dzień Ojca w Piwnym Spa.

niespodzianka z okazji dnia ojca w piwnym spa

Na Dzień Ojca Piwne Spa w wersji VIP

Kolejną wyjątkową kąpielą bazującą na rzemieślniczym piwie jest kąpiel VIP. Zabieg ten w przeciwieństwie do standardowej kąpieli piwnej poprzedzony jest seansem w saunie Infrared,  działającej na zasadzie promieniowania podczerwonego. Kolejnym etapem zabiegu jest piwna kąpiel połączona z relaksem na słomianym łożu i nieograniczoną degustacją złocistego trunku. Z pewnością jest to idealny pomysł na niezapomniany Dzień Ojca w Krakowie. Dodatkowym udogodnieniem jest zawarcie w pakiecie wszelkich niezbędnych akcesoriów, takich jak ręczniki, klapki i jednorazowe stroje kąpielowe. 

Voucher do Piwnego Spa w Krakowie

Piwne Spa w Krakowie oferuje możliwość zakupu vouchera prezentowego. Jest to fajna alternatywa dla wizyty w Piwnym Spa w Dniu Ojca, szczególnie w przypadku gdy akurat tego dnia nie będziecie mieli okazji udać się do Krakowa. Istnieje możliwość zakupu vouchera na dowolną kąpiel, dla 1 lub 2 osób. Dodatkową niespodzianką na voucherze może być specjalna dedykacja, która w wyjątkowy sposób spersonalizuje upominek. Voucher jest ważny przez 12 miesięcy, dlatego twój tata na pewno wykorzysta go w najodpowiedniejszym dla niego terminie.