Najlepsze SPA w Krakowie

Kraków ma różnorodną i bogatą ofertę dla miłośników Spa. Tutejsze salony SPA zaspokoją gusta zarówno zabieganych mieszkańców Krakowa, jak i turystów z całego świata.

Jak znaleźć ten najlepszy salon SPA w gąszczu wielu ofert? Nie musisz daleko szukać, poznaj Beernarium Piwne Spa – jedno z najlepszych SPA w Krakowie według rankingu Google.

Najlepsze SPA w Krakowie
Najlepsze SPA w Krakowie

Beernarium Piwne Spa w Krakowie

Beernarium to miejsce z duszą, miejsce w którym można skoncentrować się na sobie i na swoim ciele. Idealne na romantyczną randkę, wypad z przyjaciółką lub grupą bliskich osób.

Jesteśmy najlepszym SPA w Krakowie…

Bo jesteśmy w najlepszej lokalizacji Krakowa

Piwne Spa zlokalizowane jest przy ulicy Floriańskiej 13, tuż obok znanej Bazyliki Mariackiej. Nie musisz przejmować się dojazdem, ponieważ rynek to miejsce, które tętni życiem o każdej porze dnia i nocy. Tramwaje i autobusy kursują tu co kilka minut.

Bo tworzymy najlepszy klimat w zabytkowych wnętrzach

Na zewnątrz gwar, w Piwnym Spa kameralnie i cicho. Znajdziesz nas w podziemiach zabytkowej XIV-wiecznej kamienicy – Pałacu Kmitów. Podczas pobytu w SPA otaczać Cię będą łukowe sklepienia i zabytkowa cegła na ścianach. Poczujesz, że czas zatrzymał się w miejscu…

Bo jesteśmy czymś więcej niż tradycyjnym SPA

Piwne Spa to coś więcej, niż zwykły i przeciętny gabinet masażu oraz strefa SPA. W Beernarium doświadczysz oryginalnych kąpieli w piwie, winie lub kozim mleku, którym towarzyszy degustacja trunków.

Bo jesteśmy otwarci w najlepszych godzinach

Salony SPA w Krakowie czynne są z reguły do 20. W Piwnym Spa natomiast, weekendowe wizyty trwają czasami aż do północy! Zdajemy sobie sprawę z tego, że w ciągu dnia wiele osób decyduje się na zwiedzanie Krakowa, a dopiero wieczorem przychodzi czas na regenerację i odpoczynek. Dlatego jesteśmy dla Was otwarci do późnych godzin.

Bo mamy najlepsze opinie

Zdecydowana większość gości Piwnego Spa wychodzi od nas w pełni zrelaksowana co odzwierciedlają liczne opinie 😊

Google – ocena 4,8 z ponad 260 opinii

TripaAdvior – ocena 4,5 nagroda Travelers’ Choice

Facebook – ocena 4,7

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa.

Bo mamy najlepszą ofertę dla zakochanych par

Piwne Spa to doskonałe miejsce na romantyczną randkę, świętowanie ważnej rocznicy, a nawet zaręczyny! Oferta dla zakochanych podbija serca naszych gości. Jeśli szukasz romantycznego miejsca w Krakowie, koniecznie odwiedź Piwne Spa! Do Waszej dyspozycji będzie intymna łaźnia, a w niej romantyczna kąpiel mleczna okraszona płatkami róż, Prosecco, świece i romantyczna muzyka…

Bo u nas możesz spędzić najlepszy wieczór z przyjaciółmi…

Poza romantycznymi zabiegami dla dwojga Piwne Spa oferuje również pakiet Spa dla grup, wieczory kawalerskie i panieńskie. Jeśli chcesz spędzić wyjątkowy dzień z przyjaciółmi w oryginalny sposób, zapraszamy do Beernarium! Gościmy grupy od 5 do 15 osób. Spa na wyłączność, przekąski, degustacja piwa/wina, kąpiel, sauna – takie atrakcje czekają na Was w Beernarium – najlepszym SPA w Krakowie.

Poznaj najlepsze zabiegi Piwnego Spa w Krakowie

Kąpiel VIP

Kąpiel VIP - Piwne Spa

Seans w saunie, odżywcza kąpiel (do wyboru: w piwie, winie lub kozim mleku) Nieograniczona degustacja, regeneracja na słomianym łożu (można rozszerzyć o masaż)

Kąpiel Romantyczna

Kąpiel Romantyczna w Piwnym Spa

Sans w saunie, mleczna kąpiel okraszona płatkami róż. Degustacja Prosecco oraz czekoladek. Relaks na słomianym łożu (można rozszerzyć o masaż)

Masaż Relaksacyjny

Masaż relaksacyjny w Piwnym Spa

Seans w saunie, 40-minutowy masaż masaż całego ciała przy blasku świec i relaksacyjnej muzyce.