Męskie Spa w Krakowie

Męskie Spa w Krakowie  to doskonała okazja na męski wypad z kolegami lub regenerację po intensywnym czasie w pracy. Piwne Spa w Krakowie to świetna zabawa w towarzystwie piwa i przyjaciół połączona z wyjątkowym relaksem, który należy się każdemu mężczyźnie. 

Wizyta w Piwnym Spa w Krakowie z kolegami
Masaż dla mężczyzn w Piwnym Spa w Krakowie

Męskie Spa w Krakowie- Piwo i kąpiel piwna to połączenie doskonałe!

Piwo i Spa? Pewnie dla wielu osób to kontrowersyjne połączenie, ale sami się przekonajcie jak dobrze działa piwo na zabiegi kosmetyczne oraz… samopoczucie 😉. Kąpiele piwne z których słynie Piwne Spa przygotowane są poprzez rozpuszczenie w wodzie naturalnego piwa bogatego w chmiel, słód i drożdże piwowarskie oraz olejek piwny. Znajdujące się w piwie drożdże są bogate w witaminy z grupy B, które korzystnie wpływają na kondycję skóry. Oryginalna kąpiel piwna pobudza krążenie krwi, obniża jej ciśnienie i tym samym powoduje podniesienie energii życiowej. To idealna forma relaksu podczas której masz okazję delektować się smakiem zimnego piwa, które podawane jest do zabiegu.

Degustacja piwa ze 100- letnią tradycją

Zabiegom w Piwnym Spa towarzyszy degustacja wyjątkowego piwa z Browaru Zamkowego w Cieszynie, który w minionym roku obchodził 175-lecie istnienia! Zabytkowy Browar w Cieszynie, powstały w 1846 roku, jest najdłużej, nieprzerwanie działającym browarem w Polsce. Obecnie w swojej produkcji posiada aż 50 oryginalnych receptur. Browar Zamkowy tworzy piwa przy zastosowaniu tradycyjnej metody dolnej fermentacji w otwartych kadziach. Do dziś w procesie produkcji wykorzystuje się unikatowe maszyny z przełomu wieku. W Piwnym Spa, w zależności od wybranego pakietu, degustacja piwa jest na wyciągniecie Twojej ręki! Tuż obok beczki w której odbywa się kąpiel znajduje się keg z piwem Zdrój Zamkowy z którego możesz sam nalewać piwo.

Szeroki wybór piw w Piwnym Spa
Męskie Spa w Krakowie

Beernarium Piwne Spa w Krakowie

Beernarium Piwne Spa znajdziesz w dwóch lokalizacjach: w Zakopanem i Krakowie. W obydwóch przypadkach Spa znajduje się w samym centrum. W Krakowie znajdziesz nas przy ulicy Floriańskiej 13 w podziemiach zabytkowej kamienicy. Z gwarnego rynku możesz w kilka minut przenieść się do niezwykle kameralnego miejsca. We wnętrzu została zachowana zabytkowa cegła oraz łuki, które tworzą wyjątkowy klimat. W Piwnym Spa znajdują się dwie łaźnie piwne wyposażone w drewniane beczki oraz słomiane łoża, gabinet masażu oraz otwarty pokój z sauną Infrared. Z oferty można korzystać w pojedynkę, we dwoje, a także w większej grupie – idealna opcja na organizację wieczoru kawalerskiego.

Wieczór kawalerski w Piwnym Spa

Piwne Spa w Krakowie organizuje imprezy dla grup od 3 do nawet 15 osób! Dla grup powyżej 4 osób Spa jest rezerwowane na wyłączność.

Jeśli planujesz wieczór kawalerski, wybór Piwnego Spa na pewno sprosta oczekiwaniom Waszym oczekiwaniom. To miejsce w którym możecie się zrelaksować przed imprezą oraz na spokojnie porozmawiać przy piwie. Piwne Spa to również świetna opcja na relaks po szalonej nocy. Nic tak nie zregeneruje jak gorąca, piwna kąpiel i kufel schłodzonego piwa. Jeśli planujesz niespodziankę dla pana młodego, obsługa Beernarium chętnie pomoże w organizacji wieczoru kawalerskiego. Poza kąpielami i degustacją piwa jest też możliwość zamówienia poczęstunku.

Masaż dla najbardziej wymagających

W Piwnym Spa poza kąpielami można również skorzystać z bogatej oferty masaży, które poprzedzone są rozgrzewającym seansem w saunie Infrared. Pobyt w saunie rozluźnia mięśnie i przygotowuje ciało do relaksacyjnego masażu, który wykonywany jest przez doświadczonych masażystów.

Wyjątkowy masaż dla mężczyzn w Piwnym Spa
Relaksacyjny masaż da mężczyzn w Piwnym Spa