Męski masaż Kraków

Chwila relaksu i wytchnienia należy się każdemu niezależnie od płci, dlatego coraz więcej salonów SPA ma w swojej ofercie zabiegi dedykowane Panom. Co powiesz na męski masaż w Krakowie? Koniecznie odwiedź Beernarium Piwne Spa, miejsce dla mężczyzn, którzy kochają piwo i relaks na najwyższym poziomie.

Męski masaż w Krakowie w Piwnym Spa
Męski masaż w Krakowie - Piwne Spa

Męskie zabiegi w Piwnym Spa

Odwiedzanie Spa wielu osobom kojarzy się z kobiecą formą relaksu, ponieważ Panie w Spa spędzają czas z najbliższą przyjaciółką lub relaksują się we własnym towarzystwie. Mężczyźni zazwyczaj przychodzą do Spa jako towarzysze swoich ukochanych, jednak coraz częściej decydują się sami korzystać z usług Spa. Beernarium w Krakowie to miejsce w którym z pewnością każdy mężczyzna znajdzie zabieg dopasowany do swoich upodobań i potrzeb. Piwne Spa oferuje kąpiele piwne oraz szeroką ofertę masaży skierowaną również do Panów:

  • Masaż relaksacyjny częściowy – to masaż dolnych lub górnych partii ciała, pobudza układ krążenia i mięśniowy.
  • Masaż relaksacyjny całościowy – delikatny masaż całego ciała, doskonały w stanach zmęczenia fizycznego i umysłowego.
  • Masaż świecą – wykonywany ciepłym olejkiem świecy, który rozgrzewa mięśnie i nawilża skórę.
  • Masaż sportowy – idealny dla osób aktywnych fizycznie. Usuwa napięcia mięśni, zakwasy oraz regeneruje organizm po wysiłku.
  • Masaż piwny – nasz autorski masaż relaksacyjny, przeprowadzany z użyciem piwnego peelingu.
  • Zabieg piwny na twarz – pozytywnie wpływa na kondycję skóry, relaksuje napięte mięśnie.

Niemal każdy masaż poprzedzony jest 10-minutowym seansem w saunie na podczerwień. Sauna rozluźnia napięte mięśnie i przygotowuje ciało do dalszego etapu – masażu.

Najczęściej wybierane męskie masaże w Piwnym Spa

Panowie coraz częściej korzystają z różnych zabiegów SPA, a najchętniej wybierają masaże ciała. To dobre rozwiązanie dla mężczyzn, którzy spędzają wiele godzin w pracy i prowadzą intensywny tryb  życia. Wśród najchętniej wybieranych zabiegów w Piwnym Spa znajduje się min. masaż piwny, który jest naszym autorskim masażem przeprowadzanym z wykorzystaniem piwnego peelingu oraz piwnej piany. Masaż rozluźnia mięśnie, nawilża i odmładza skórę. To doskonała propozycja dla panów, którzy kochają piwo i relaks na najwyższym poziomie. Kolejny, często wybierany zabieg przez odwiedzających nas panów to masaż relaksacyjny całego ciała. Masaż uspokaja oraz odpręża, a także pobudza układ krążenia i mięśniowy.

A co powiesz na kąpiel z degustacją i masaż?

Potrzebujesz ekstremalnego odpoczynku? Zabieg Special Day Spa to bez wątpienia pakiet dla najbardziej wymagających! Swoją przygodę w Spa rozpoczniesz od rozgrzewającego seansu w saunie. Następny etap to odżywcza, piwna kąpiel w drewnianej beczce połączona z nieograniczoną degustacją piwa. Po kąpieli czeka Cię relaks na słomianym łożu w dźwiękach relaksacyjnej muzyki. Zwieńczeniem zabiegu jest relaksacyjny masaż całego ciała.  Oryginalna kąpiel i męski masaż w Krakowie w Piwnym Spa to obowiązkowa atrakcja w stolicy małopolski!  

Piwne Spa Kraków
Kąpiel piwna dla mężczyzn - Piwne Spa w Krakowie

Męski masaż w prezencie

Często spędzamy wiele godzin w centrach handlowych poszukując idealnego prezentu dla bliskiej osoby, tymczasem warto podarować coś, co po pewnym czasie nie znajdzie się na dnie szuflady. Masaż to idealny podarunek dla chłopaka, przyjaciela, taty czy szefa. Voucher możesz zamówić w formie eleganckiego kartonika zapakowanego w estetyczną kopertę. Kurier dostarczy go pod wskazany adres. Możesz również zdecydować się na Voucher elektroniczny do samodzielnego wydruku. Zaletą vouchera prezentowego jest długi termin ważności. Obdarowana osoba może go zrealizować w dogodnym terminie. To prezent bardzo uniwersalny, który gwarantuje przyjemne doznania i z pewnością na długo pozostanie w pamięci. Każdy mężczyzna potrzebuje trochę luksusu.

Co powiesz na męski masaż w Krakowie? 😉