Kraków Atrakcja i Rozrywka dla Dwojga

krakow atrakcje dla par
rozrywka dla dwojga krakow

Wyjątkowa rozrywka dla dwojga w Krakowie

Kraków to magiczne miasto, ponieważ jest pełne wyjątkowego klimatu i atrakcji. Dlatego zakochane pary często wybierają Kraków planując romantyczny weekend. Tutaj nie brakuje rozrywek dla dwojga. Należą do nich np. klimatyczny rynek i Kazimierz, urokliwa kładka Ojca Bernatka, rejsy po Wiśle, ogród botaniczny, Kopiec Kościuszki, liczne tarasy widokowe oraz niezliczone przytulne restauracje i kawiarenki znajdujące się na terenie całego miasta. W centrum znajduje się również idealne miejsce na relaks. Piwne Spa to oryginalna rozrywka dla dwojga w Krakowie. To klimatyczne i kameralne miejsce, gdzie organizowane są zabiegi SPA na bazie piwa, wina i mleka połączone z degustacją wyśmienitych trunków. Piwne Spa zlokalizowane jest przy Rynku Głównym (Floriańska 13) w piwnicach zabytkowego budynku. Dlatego w Spa panuje półmrok,  rozbrzmiewa relaksacyjna muzyka, jest bardzo romantycznie i intymnie. Pobyt w Piwnym Spa to idealna rozrywka dla dwojga w Krakowie. Idealna atrakcja na koniec weekendu, na deszczową pogodę lub odpoczynek po aktywnym dniu.

krakow rynek glowny rozrywka dla par
krakow rynek atrakcje

Atrakcje Piwnego Spa dla dwojga w centrum Krakowa

W Beernarium Piwne Spa w Krakowie oferowane są niezwykłe atrakcje dla dwojga: kąpiele piwne, winne i mleczne. Zabieg przygotowywany jest w drewnianej dwuosobowej wannie. Do ciepłej wody dolewane są naturalne preparaty na bazie piwa, wina lub mleka. Kąpiel we dwoje doskonale relaksuje ciało,  odpręża umysł, odżywia i nawilża skórę. Niesie także pozytywne właściwości dla zdrowia (czytaj więcej). Spa oferuje specjalne łoże wyłożone ozonowaną słomą ponieważ po kąpieli, na koniec seansu zalecany jest odpoczynek. To dodatkowa atrakcja, ale także wyjątkowy sposób na wzmocnienie regeneracji ciała. Atrakcjom w Piwnym Spa w Krakowie towarzyszy degustacja pysznych trunków. Serwowane jest tutaj piwo rzemieślnicze z Browaru Zamkowego w Cieszynie lub czerwone/białe wino dla zwolenników wina. Zabieg można wzbogacić o rozgrzewający seans w saunie na podczerwień, który sprawia, że właściwości kąpieli lepiej wchłaniają się w skórę. Pobyt w Beernarium to nie tylko świetna rozrywka dla par, to także sposób na spędzenie romantycznych chwili tylko we dwoje.

romantyczne atrakcje w krakowie
romantyczna atrakcja w krakowie dla dwojga

Bardzo romantyczna atrakcja dla par - mleczna kąpiel z płatkami róż

Piwne Spa w Krakowie przygotowało również zabieg dla par na specjalne okazje jak zaręczyny, rocznice ślubu, walentynki i inne okazje wymagające specjalnej oprawy i wyjątkowych atrakcji. Romantyczna kąpiel dla dwojga rozpoczyna się od piętnastominutowego seansu w saunie na podczerwień. Następnie czeka Was godzinny relaks w łaźni tylko we dwoje: relaksacyjna kąpiel na bazie koziego mleka okraszona płatkami róż, degustacja szampana i słodkości oraz sielski relaks na słomie.  Zabieg znakomicie relaksuje ciało i pobudza zmysły zakochanych. 

Jeśli planujesz zaręczyny lub świętowanie ważnego dla Was dnia, polecamy zabieg Romantyczne Day Spa, który rozbudowany jest o masaż relaksacyjny całego ciała. Nic tak nie zbliża jak wspólne przeżycia.