Kraków Atrakcja i Rozrywka dla Dwojga

Planujesz romantyczny weekend we dwoje w Krakowie? Koniecznie zaplanuj wizytę w Piwnym Spa na Floriańskiej 13 w Krakowie. To wyjątkowa  atrakcja i bardzo kameralne miejsce szczególnie uwielbiane przez pary. Można poddać się tutaj relaksacyjnym zabiegom spa we dwoje i zapomnieć o codzienności. Atrakcji towarzyszy degustacja wyśmienitych trunków. 
krakow atrakcje dla par
rozrywka dla dwojga krakow

Wyjątkowa rozrywka dla dwojga w Krakowie

Kraków to magiczne miasto, pełne wyjątkowego klimatu, rozrywek i atrakcji. Często zakochane pary wybierają Kraków planując romantyczny weekend tylko. Tutaj nie brakuje rozrywek dla dwojga. Należą do nich np. klimatyczny rynek i Kazimierz, urokliwa kładka Ojca Bernatka, rejsy po Wiśle, ogród botaniczny, Kopiec Kościuszki, liczne tarasy widokowe oraz niezliczone przytulne restauracje i kawiarenki znajdujące się na terenie całego miasta. W centrum znajduje się również idealne miejsca na relaks. Piwne Spa to nowa rozrywka dla dwojga w Krakowie. To klimatyczne i kameralne miejsce, gdzie organizowane są zabiegi SPA na bazie piwa, wina i mleka połączone z degustacją wyśmienitych trunków. Piwne Spa zlokalizowane jest przy Rynku Głównym (Floriańska 13) w piwnicach zabytkowego budynku. W Spa panuje półmrok, gra relaksacyjna muzyka, jest bardzo romantycznie i intymnie. Pobyt w Piwnym Spa to idealna rozrywka dla dwojga w Krakowie. Idealna atrakcja na wieczór, na deszczową pogodę lub odpoczynek po aktywnym dniu.

krakow rynek glowny rozrywka dla par
krakow rynek atrakcje

Atrakcje Piwnego Spa dla dwojga w centrum Krakowa

W Beernarium Piwne Spa w Krakowie oferowane są niezwykłe atrakcje dla dwojga: kąpiele piwne, winne i mleczne. Zabieg przygotowywany jest w drewnianej dwuosobowej wannie. Do ciepłej wody dolewane są naturalne preparaty na bazie piwa, wina lub mleka. Kąpiel we dwoje doskonale relaksuje ciało,  odpręża umysł, odżywia i nawilża skórę. Niesie także pozytywne właściwości dla zdrowia (czytaj więcej). Po około półgodzinnej kąpieli zalecany jest odpoczynek na specjalnym łożu wyłożonym słomą z owsa. To dodatkowa atrakcja, ale także wyjątkowa sposób na wzmocnienie regeneracji ciała. Atrakcjom w Piwnym Spa w Krakowie towarzyszy degustacja pysznych trunków. Serwowane jest tutaj piwo rzemieślnicze z Browaru Zamkowego w Cieszynie lub czerwone wino dla zwolenników wina. Zabieg można wzbogacić o rozgrzewający seans w saunie na podczerwień, który sprawia, że właściwości kąpieli lepiej wchłaniają się w skórę. Pobyt w Beernarium to nie tylko świetna rozrywka dla par, to także sposób na spędzenie romantycznych chwili tylko we dwoje.

romantyczne atrakcje w krakowie
romantyczna atrakcja w krakowie dla dwojga

Bardzo romantyczna atrakcja dla par - mleczna kąpiel z płatkami róż

Piwne Spa w Krakowie przygotowało również zabieg dla par na specjalne okazje jak zaręczyny, rocznice ślubu, walentynki i inne okazje wymagające specjalnej oprawy i wyjątkowych atrakcji. Romantyczna kąpiel dla dwojga rozpoczyna się od piętnastominutowego seansu w saunie na podczerwień. Następnie czeka Was godzinny relaks w łaźni piwnej tylko we dwoje: relaksacyjna kąpiel na bazie koziego mleka, okraszona płatkami róż, degustacja szampana i słodkości oraz sielski relaks na słomie. Taka atrakcja to doskonały sposób na uczczenie ważnego dnia. Dodatkowo zabieg znakomicie relaksuje ciało i pobudza zmysły zakochanych. Nie zwlekaj zarezerwuj zabieg dla dwojga w Piwnym Spa w Krakowie już dziś lub zamów voucher upominkowy. 

[bookero_form]