Co robić w Krakowie wieczorem?

Kraków to bez wątpienia  jedno z najbardziej malowniczych miejsc w całej Polsce. Właśnie dlatego do stolicy małopolski przyjeżdża wiele rodzin, par oraz grup przyjaciół. Miasto oferuje wiele atrakcji, również tych wieczornych, obok których nie sposób przejść obojętnie! Jedną z nich jest Piwne Spa, miejsce, które sprawi, że Twój wieczór będzie niezapomniany.

wieczorne atrakcje w Krakowie - spacer Bulwarami
krakowskie ulice wieczorową porą

Wieczorne atrakcje w Krakowie dla zakochanych

Wieczór to doskonała pora na romantyczną przechadzkę urokliwymi ulicami Krakowa. Polecamy spacer po Bulwarze, któremu towarzyszyć będą pięknie oświetlone alejki oraz widok na Wawel, który warto zobaczyć wieczorową porą. Kolejna, nie do odrzucenia propozycja na romantyczny spacer to Starówka. Oświetlony Kościół Mariacki i Sukiennice robią piorunujące wrażenie. Niezapomnianym przeżyciem z pewnością będzie wieczorny rejs po Wiśle z lampką wina. Podczas rejsu można podziwiać zabytki usytuowane wzdłuż rzeki, posłuchać legend o Krakowie, a przede wszystkim spędzić romantyczne chwile z ukochaną osobą u boku.

Wieczorne atrakcje w Krakowie dla rodzin, grupy przyjaciół

Nocne zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem to jedna z propozycji jeśli szukasz pełnych emocji atrakcji na wieczór. Miasto po zmroku prezentuje się w zupełnie innej odsłonie. Późnym wieczorem wszystko wygląda bardziej magicznie, a przewodnik pod osłoną nocy chętniej opowiada o sekretach miasta 😉 Jeśli wolisz spędzić wieczór nieco leniwie, zabierz towarzyszy na wieczorny seans filmowy do zabytkowego kina Pod Baranami, które działa od 1969 roku i znajduje się w jednym z najstarszych pałaców – Pałacu Pod Baranami. Po emocjonujących wieczornych atrakcjach zrelaksuj się w Piwnym Spa, miejscu w którym czas się zatrzymuje…

Beernarium Piwne Spa – gwarancja udanego wieczoru!

Rynek Główny w Krakowie przyciąga setki tysięcy ludzi! To miejsce, które o każdej porze dnia tętni życiem. W ciągu dnia możesz zjeść obiad w klimatycznej restauracji z widokiem na Kościół Mariacki, a wieczorem wypić drinka w barze. Ale to nie koniec wieczornych atrakcji, ponieważ na Rynku  Głównym znajduje się miejsce obok którego nie można przejść obojętnie… Piwne Spa. To wyjątkowe Spa znajduje się w podziemiach XIV- wiecznej kamienicy – Pałacu Kmitów. Z gwarnego rynku w jednej chwili przeniesiesz się do oazy spokoju, miejsca w którym panuje przyjemny półmrok, a kameralna atmosfera sprzyja błogiemu relaksowi.

Piwne Spa w Krakowie
Kąpiel piwna w Piwnym Spa w Krakowie

Romantyczne kąpiele dla zakochanych

Kraków to niezwykle romantyczne miasto, które oferuje wiele atrakcji dla zakochanych. Jedną z nich jest romantyczny zabieg dla dwojga, który został stworzony z myślą o parach, które pragną przeżyć wyjątkową przygodę. Zabieg rozpoczyna się od rozgrzewającego seansu w saunie. Kolejny etap to odżywcza kąpiel w prywatnej łaźni w której panuje intymna atmosfera. Wy sączący Prosecco, dookoła świece, romantyczna muzyka i płatki róż dryfujące po tafli wody. Po kąpieli możecie odetchnąć na słomianym łożu, to czas na dalsze rozmowy i relaks. W zależności od wybranego pakietu ostatnim etapem jest masaż całego ciała, do wyboru spośród 3 opcji – masaż świecą, masaż relaksacyjny, piwny zabieg na twarz. Masażyści zadbają o to abyście wyszli ze Spa jak nowo narodzeni.

Kąpiel romantyczna dla dwojga
Wieczorne atrakcje w Krakowie - kąpiel romantyczna w Piwnym Spa

Spotkania z bliskimi w Piwnym Spa

Męczą Was przepełnione bary w których nie można spokojnie porozmawiać? Beernarium to doskonałe miejsce na wieczorne spotkania ze znajomymi! Wybierzcie kąpiel w piwie, winie lub kozim mleku i spędźcie wspólny czas w oryginalny sposób! Spotkanie umili Wam degustacja piwa lub wina, które w pakiecie VIP możecie pić bez ograniczeń! Nalewak, który znajduje się tuż obok wanny kąpielowej będzie do Waszej dyspozycji przez cały czas!