Romantyczne Miejsca w Krakowie na Zaręczyny

Zaręczyny to piękna chwila i dlatego warto zorganizować je w sposób wyjątkowy, wybrać  romantyczne miejsce i ponieść się uczuciom.  Kraków oferuje wiele pięknych scenerii, klimatycznych restauracji, a najbardziej oryginalne osoby spędzają te romantyczne chwile w Piwnym Spa, miejscu które wydaje się być oderwane od szarej rzeczywistości.

pomysl na romantyczne zareczyny w krakowie
zareczyny w krakowie spa

Romantyczne miejsca w Krakowie - Gdzie się oświadczyć?

Jeśli chcesz się oświadczyć na łonie natury dobrym pomysłem może być Zakrzówek, Kopiec Kościuszki z pięknymi widokami na miasto lub Ogród Botaniczny z romantycznymi alejami. To piękne miejsca, w ciągu dnia możecie napotkać tu sporo osób, które będą oklaskiwać wasze zaręczyny. Co z jednej strony jest urokliwe, z drugiej strony nie każdy lubi być w centrum uwagi.  Planując zaręczyny warto przemyśleć czy przypadkowo napotkane osoby nie będą peszyć partnerki i nie zatracą magii chwili.

A może Krakowski Rynek lub Wawel? W ciągu dnia jest gwarny i ze względu na to nie do końca pasuje do romantycznych chwili, ale o poranku jest tu cicho, spokojnie i magicznie. Nie łatwo będzie jednak wyciągnąć przyszłą narzeczoną na spacer o poranku, nie wzbudzając podejrzeń… Innym bardzo popularnym pomysłem na zaręczyny w Krakowie jest kolacja w romantycznym miejscu. Przede wszystkim warto wybrać lokal oferujący ustronne miejsca i stoliki, chyba,  że chcecie dzielić radość z pozostałymi gośćmi.

Jeśli zaś chcesz postawić na oryginalność i naprawdę zaskoczyć przyszłą narzeczoną zaplanuj zaręczyny w Piwnym Spa w Krakowie. To miejsce bardzo romantyczne i kameralne, ponieważ spędzicie tu wyjątkowe chwile tylko we dwoje. 

romantyczne miejsca w krakowie na zareczyny
romantyczne miejsca w krakowie na zareczyny

Zaręczyny w Piwnym Spa w Krakowie - Romantyczna Kąpiel mleczna z płatkami róż

Piwne Spa to romantyczne miejsce zlokalizowane w samym centrum Krakowa, na ulicy Floriańskiej 13. Spa położone jest w piwnicy zabytkowej kamienicy, nie dochodzi tutaj światło dzienne, ani zgiełk miasta. Dlatego jest tutaj cicho, spokojnie i bardzo romantycznie. Klimat panujący w Piwnym Spa w Krakowie przede wszystkim jest idealny do organizacji kameralnych zaręczyn tylko we dwoje.

Na zaręczyny polecamy coś specjalnego – romantyczną kąpiel mleczną okraszoną płatkami róż dryfującymi po tafli wody. Kąpiel przyrządzana jest w łaźni przeznaczonej na relaks tylko we dwoje. Podczas kąpieli będziecie mogli degustować Prosecco i łechtać podniebienie słodkościami. 

 

Zaręczyny w Spa
organizacja zareczyn w krakowie

Romantyczne Day Spa - wymarzone zaręczyny

Zaręczyny to wyjątkowe wydarzenie, które wymaga szczególnej oprawy. Z tej okazji przygotowaliśmy magiczny pakiet – Romantic Day Spa. To oferta, która szczególnie sprzyja miłosnym wyznaniom. Zaproś swoją niczego nieświadomą ukochaną do Piwnego Spa i cieszcie się sobą nawzajem, a my zadbamy o całą resztę.

Swoją przygodę w Spa rozpoczniecie od rozgrzewającego seansu w saunie. Następnie zaprosimy Was do prywatnej, kameralnej łaźni w której zadasz najważniejsze w swoim życiu pytanie… Oświadczynom towarzyszyć będzie romantyczna muzyka, blask świec. Kąpiel w kozim mleku okraszona płatkami róż i degustacja Prosecco sprawią, że ten dzień będzie należał do najbardziej romantycznych w Waszym życiu. Wasze emocje wyciszy masaż całego ciała:

Chętnie pomożemy w organizacji zaręczyn w Piwnym Spa w Krakowie. Możemy puścić dedykowaną piosenkę, zamówić piękny bukiet czerwonych róż, który wraz z pierścionkiem położymy w łaźni lub jeśli wolisz możesz sam podczas zabiegu pod pretekstem przejść na recepcję i zabrać pierścionek wraz bukietem. Podsumowując, jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i propozycję na niezapominane zaręczyny w Krakowie