Dzień Matki w Krakowie – atrakcje i relaks w SPA dla mamy i córki

Dzień Mamy to wyjątkowe święto, dlatego należy uczcić je w niezapomniany sposób. Najlepszym pomysłem jest zaplanowanie całego dnia pełnego przyjemności. Kraków to idealne miasto na spędzenie tego dnia, oferuje setki klimatycznych restauracji oraz miejsc w których można się zrelaksować. Zastanawiasz się jak spędzisz Dzień Matki w Krakowie? Piwne Spa to idealny pomysł, aby świętować ten wyjątkowy dzień!

Dzień Mamy w Piwnym Spa w Krakowie
Dzień Mamy w Piwnym Spa w Krakowie

Dzień Matki w Krakowie- Mamo jedziemy do krakowskiego Piwnego Spa!

Wyjazd do Krakowa to zdecydowanie idealny plan na Dzień Mamy. Najlepiej do miasta wybrać się rano, tak aby na spokojnie oddać się zakupowemu szaleństwu w licznych krakowskich galeriach handlowych. Oczywiście istnieje też możliwość zakupów w nieco hipsterskim stylu na krakowskim Kazimierzu. Po zakupach warto pospacerować uliczkami Starego Miasta ponieważ o tej porze roku jest to niezwykle przyjemne. Kolejnym punktem świętowania Dnia Mamy w Krakowie może być kawa i obiad na Rynku Głównym.  Jest to idealne miejsce na odpoczynek i zjedzenie pysznego posiłku. Według uznania można zająć miejsce we wnętrzu jednej ze stylowych restauracji, lub cieszyć się Dniem Matki na zewnątrz w kwiecistym ogródku przed restauracją.  Rynek Główny to najlepsza lokalizacja na to aby usiąść, podziwiać piękne widoki i poczuć prawdziwie krakowski klimat. Co ważne, z tego miejsca jest już bardzo blisko do Piwnego Spa, które z pewnością będzie główną atrakcją tego cudownego dnia.

krakow na 26 maja
kawiarnia w krakowie na dzien matki

Wyjątkowe SPA dla mamy i córki w Krakowie to idealny Dzień Matki w Krakowie.

Piwne Spa w Krakowie to niezwykle klimatyczne miejsce, obiekt mieści się w XIV wiecznej, zabytkowej kamienicy. Samo SPA zlokalizowane jest w podziemiach, dlatego jest tam wyjątkowo spokojnie, nie słychać dźwięków miasta i można zapomnieć chociaż na chwilę o codziennych obowiązkach. Miejsce samo w sobie stanowi godną uwagi atrakcję! Piwne SPA w Krakowie składa się z 2 łaźni kąpielowych, każda z nich jest zamykana. SPA zapewnia kameralny klimat ponieważ w kąpielowym pokoju przebywają tylko 2 osoby, sprzyja to długim rozmowom i nadrobieniem czasu spędzonego z bliską osobą. Bez wątpienia jest to idealne miejsce dla mamy i córki do wymiany ploteczek.

Dzień matki świętowany kąpielą w winie

Jedną z propozycji kąpieli na Dzień Mamy jest kąpiel w winie. Kąpiel jest przygotowywana na bazie ekstrakcji z czerwonego wina. Kąpiel świetnie relaksuje i odżywia, ma działanie przeciwstarzeniowe wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu. W międzyczasie goście SPA degustują czerwone lub białe wino. Po kąpieli lub jeszcze w jej trakcie można również skorzystać ze słomianego łoża. Leżakowanie na ozonowanej słomie poprawia wchłanianie składników odżywczych zawartych w kąpieli co wiąże się z lepszym efektem po zabiegu. Podsumowując, jest to bezsprzecznie jedna z najlepszych propozycji na zaplanowanie atrakcyjnego popołudnia mamy z córką.

Kąpiel w mleku w ofercie VIP

Jeżeli uważasz, że twoja mama nie koniecznie jest fanką kąpieli w alkoholu, tutaj również znajdziecie coś dla siebie! Kolejną propozycją na świętowanie Dnia Matki jest kąpiel w kozim mleku. Możecie zdecydować się na kąpiel mleczną w wersji VIP, obejmuje ona kąpiel w wannie wypełnionej mlekiem, relaks na słomianym łożu, seans w saunie Infrared, a także nieograniczoną degustację alkoholu! Kąpiel VIP jest dobrym wyborem ponieważ może być również kąpielą piwną lub winną.

Prezent z okazji Dnia Matki

Brak możliwości wyjazdu do Krakowa w Dniu Mamy nie stoi na przeszkodzie aby odwiedzić to wyjątkowe miejsce w innym terminie. Z pewnością ciekawym pomysłem na prezent jest voucher do Piwnego Spa. Istnieje możliwość wyboru vouchera na dowolną kąpiel, a jego ważność trwa aż 12 miesięcy! Umożliwia to przedłużenie świętowania tego wyjątkowego dnia.

Fajnym i przydatnym prezentem dla mamy z okazji jej dnia są również najwyższej jakości piwne kosmetyki. Są to czeskie wyroby, które świetnie nawilżają i pielęgnują ciało. Piwne kosmetyki są bogate w witaminy z grupy B, które znacznie wpływają na poprawę kondycji skóry, włosów i paznokci. Poza dobroczynnymi witaminami działającymi między innymi przeciwstarzeniowo, wyroby zawierają  flawonoidy działające przeciwutleniająco i przeciwzapalnie. Piwne zestawy nadają się do każdego typu skóry. Jest to ciekawy pomysł na prezent z okazji z Dnia Matki. Na stronie Piwnego Spa znajdziecie eleganckie zestawy piwnych kosmetyków. Każdy z nich jest pakowany w kraftowe pudełko z logiem Piwnego Spa.

Dzień Mamy w Piwnym Spa w Krakowie