Dzień Chłopaka w Piwnym Spa w Krakowie

Już 30.09, czyli w piątek obchodzimy Dzień Chłopaka! To doskonała okazja aby wyrazić miłość swojemu partnerowi.  Spraw mu przyjemność i spełnij jego małe marzenie lub po prostu zafunduj błogi relaks w Piwnym Spa.

Dzień chłopaka w Piwnym Spa w Krakowie
Dzień chłopaka w Piwnym Spa w Krakowie

Jaki prezent sprawdzi się na Dzień Chłopaka?

Zbliża się Dzień Chłopaka i nie masz pomysłu na prezent dla swojej drugiej połówki? Coraz bardziej popularne stają się prezenty typu: ekscytująca przejażdżka gokartami, paintball, kręgle, ścianka wspinaczkowa. Adrenalina w połączeniu ze świetną zabawą to przepis na udany dzień! Zwieńczeniem tak ekscytującego dnia nie może być nic innego jak kąpiel piwna w krakowskim Piwnym Spa! Czy jest mężczyzna, który nie ucieszy się z kąpieli w beczce piwa i kuflem piwa w dłoni?  Dzień Chłopaka w Piwnym Spa w Krakowie nie może się nie udać. 🙂 Twój ukochany pluska się w piwie, a Ty korzystasz z właściwości odżywczych piwa!

Dzień Chłopaka w Piwnym Spa w Krakowie- kąpiel piwna, degustacja piwa to spełnienie marzeń każdego mężczyzny!

Piwne Spa może wydawać się miejscem stworzonym dla mężczyzn i faktycznie panowie czują się tutaj wybornie za sprawą degustacją bardzo dobrej jakości piwa warzonego wg. wieloletniej tradycji. Jednak kobiety też tutaj czują się jak w niebie. Piwne Spa to nie tylko kuracja wewnętrzna, ale i może przede wszystkim zewnętrzna. Organizowane są tutaj oryginalne kąpiele na bazie piwa, które doskonalone relaksują i odprężają ciało. Dodatkowo odżywają skórę czyniąc ją jaśniejszą, delikatniejszą i miękką. Poza nietypowymi zabiegami i pyszną degustacją Piwne Spa przyciąga magiczna atmosfera. Obiekt znajduje się w piwnicach zabytkowej kamienicy. Jest tu cicho, spokojnie i bardzo klimatycznie. To idealne miejsce aby świętować  Dzień Chłopaka w Krakowie!

Piwne Spa w Krakowie - dzień chłopaka
Dzień Chłopaka w Piwnym Spa - idealny prezent

Kąpiel Piwna na Dzień Chłopaka w Krakowie - Rezerwacja lub Voucher

30 września gorąco zachęcamy wszystkie dziewczyny do czynienia niespodzianek swoim chłopakom. Na ten dzień polecamy kąpiel piwną. Zabieg odbywa się w kameralnej łaźni połączony jest z degustacją piwa Zamkowy Zdrój z Browaru w Cieszynie i sielskim relaksem na słomie.