BACHELOR PARTY KRAKÓW

BACHELOR PARTY AT THE KRAKÓW BEER SPA

The bachelor party is coming fasr and you are still looking for an idea for this epic event? Postaw na niebanalną atrakcję, czyli męską imprezę w Piwnym Spa w Krakowie! Jak sama nazwa wskazuje, to miejsce stworzone z myślą o  miłośnikach piwa i relaksu.

Zarezerwujcie termin w Piwnym Spa w Krakowie i cieszcie się oryginalnymi  kąpielami piwnymi połączonymi z degustacją piwa z Browaru Zamkowego Cieszyn. Ale to nie wszystko, ponieważ do Waszej dyspozycji będzie też fińska sauna Infrared oraz wypoczynkowe łoże wyłożone słomą. Przy wyborze pakietu VIP zaserwujemy przekąski na zimno, które doskonale komponują się z nielimitowaną degustacją piwa.

A beer bath is sure to be a pleasant surprise for the bride and groom, and an additional surprise may be a full-body relaxation massage that will put you in a blissful state and allow you to forget the stress of the upcoming wedding.

Pobyt w Piwnym Spa może być oryginalną atrakcją podczas niezapominanego wieczoru kawalerskiego w Krakowie lub błogą regeneracją po szalonej nocy. Jedno jest pewne, wyjdziecie uśmiechnięci i zrelaksowani.

packages for a bachelor party in krakow

Bachelor party in Beer Spa in Cracow - information

Oferta wieczór kawalerski w Piwnym Spa w Krakowie skierowana jest dla grup od 5 do 15 osób. (Dla mniejszych grup polecamy – baths for up to 4 persons.How long the bachelor party lasts and which bath rooms are booked depends on the number of participants

  • 5 pers. - 1,5 h - 1 bath room / 2 barrels
  • 6-8 people. - 2h - 2 bath rooms / 3 barrels
  • 9-15 people - 2,5 h - 2 baths rooms / 3 barrels

Participants can enjoy all the activities. Gentlemen can choose one type of bath and tasting. 

To book a hen night at the Beer Spa in Krakow we require an advance payment of 50% of the price. The rest is payable on the spot.

Ask for a free date for your stag party at the Beer Spa in Krakow!

Use the form:

Wieczór kawalerski w Piwnym Spa w Krakowie