Co Robić w Krakowie, gdy Pada Deszcz?

Zapowiada się deszczowy weekend w Krakowie? Głowa do góry! Poznaj atrakcje na deszczowe dni oraz wyjątkowe miejsce jakim jest Piwne Spa. To doskonała rozrywka na niepogodę w Krakowie.

Read More

Dzień Chłopaka w Piwnym Spa w Krakowie

Już 30 września w środę przypada Dzień Chłopaka. To nietypowe święto i doskonała okazja, aby sprawdzić przyjemność partnerowi. Sprezentuj mu wizytę w Beernarium Piwnym Spa w centrum Krakowa.

Read More

Rocznica Ślubu w Krakowie

Pierwsza, dziesiąta czy dwudziesta nieważne która, każda rocznica ślubu zasługuje na małe świętowanie. Zastanawiasz się gdzie zabrać żonę / mężna na rocznicę ślubu w Krakowie?​

Read More

SPA dla Dwojga Kraków

Szukasz romantycznego  i  kameralnego salonu SPA dla dwojga w Krakowie? Doskonale trafiłeś. Beernarium Piwne Spa mieści się w samym centrum Krakowa. Obiekt oferuje oryginalne zabiegi

Read More

Kraków Atrakcja i Rozrywka dla Dwojga

Planujesz romantyczny weekend we dwoje w Krakowie? Koniecznie zaplanuj wizytę w Piwnym Spa na Floriańskiej 13 w Krakowie. To wyjątkowa  atrakcja i bardzo kameralne miejsce szczególnie uwielbiane przez pary. Można poddać się tutaj relaksacyjnym zabiegom spa we dwoje i zapomnieć o codzienności. Atrakcji towarzyszy degustacja wyśmienitych trunków. 

Read More
[bookero_form]