Dzień Chłopaka w Piwnym Spa w Krakowie

Już 30 września w środę przypada Dzień Chłopaka. To nietypowe święto i doskonała okazja, aby sprawdzić przyjemność partnerowi. Sprezentuj mu wizytę w Beernarium Piwnym Spa w centrum Krakowa.
dzien chlopaka w krakowie

Piwne Spa to nowe, oryginalne miejsce w Krakowie

Piwne Spa może wydawać się miejscem stworzonym dla mężczyzn i faktycznie panowie czują się tutaj wybornie za sprawą degustacją bardzo dobrej jakości piwa warzonego wg. wieloletniej tradycji. Jednak kobiety też tutaj czują się jak w niebie. Piwne Spa to nie tylko kuracja wewnętrzna, ale i może przede wszystkim zewnętrzna. Organizowane są tutaj oryginalne kąpiele na bazie piwa, które doskonalone relaksują i odprężają ciało. Dodatkowo odżywają skórę czyniąc ją jaśniejszą, delikatniejszą i miękką. Poza nietypowymi zabiegami i pyszną degustacją Piwne Spa przyciąga magiczna atmosfera. Obiekt znajduje się w piwnicach zabytkowej kamienicy. Jest tu cicho, spokojnie i bardzo klimatycznie. To idealne miejsca na świętowanie Dnia Chłopaka w Krakowie. 

dzien chlopaka krakow atrakcje

Kąpiel Piwna na Dzień Chłopaka - Rezerwacja lub Voucher

30 września gorąco zachęcamy wszystkie dziewczyny do czynienia niespodzianek swoim chłopakom. Na ten dzień polecamy kąpiel piwną. Zabieg odbywa się w kameralnej łaźni połączony jest z degustacją piwa Zamkowy Zdrój z Browaru w Cieszynie i sielskim relaksem na słomie. 

Kąpiel możesz zarezerwować na dzień chłopaka korzystając z trwającej promocji -15% lub kupić w formie vouchera upominkowego z 6 miesięcznym okresem ważności. To będzie doskonały prezent dla każdego chłopaka. 

[bookero_form]