Jak spędzić urodziny w Krakowie?

Spędzenie urodzin w Krakowie to świetny pomysł. Miasto o każdej porze roku zapewnia ciekawe atrakcje na urodziny oraz umożliwia organizację przyjęcia w licznych lokalach w centrum jak np. klimatyczne Piwne Spa, które świetnie się sprawdza jako miejsce na romantyczne świętowanie tylko we dwoje, ale też imprezę w większym gronie. 

swietowanie urodzin w krakowie
urodziny w centrum krakowa

Atrakcje na urodziny w Krakowie

Kraków słynie z klimatycznych uliczek wypełnionych po brzegi najróżniejszymi kawiarniami i restauracjami. W samym centrum ponad połowa lokali zaadaptowana jest pod działalności gastronomiczne. W związku z tym bez trudu można więc znaleźć lokal który będzie odpowiadał osobom planującym zorganizowanie eleganckiego przyjęcia w luksusowym miejscu, jak i grupie znajomych myślących o świętowaniu urodzin w hipsterskim barze przy kraftowym piwie lub drinku. 

urodziny w piwnym spa w krakowie
pomyslowe urodziny

Wyjątkowy pomysł na świętowanie urodzin w Krakowie we dwoje

Świętowanie urodzin we dwoje to wyjątkowa okazja na wzmocnienie więzi z ukochaną osobą i możliwość oderwania się choć na chwilę od codziennych obowiązków. Niezależnie od tego czy planujemy wyjątkowe atrakcje na urodziny dla niej czy dla niego, warto wybrać odpowiednie, kameralne i nastrojowe miejsce. Takim miejscem z pewnością jest Piwne Spa! Krakowskie Spa jest zlokalizowane w podziemiach zabytkowej kamienicy, dzięki temu we wnętrzu panuje niebywały spokój. Nie słychać tam dźwięków miasta, podczas kąpielowego seansu można zapomnieć, że jest się w centrum. Piwne Spa w Krakowie charakteryzuje się też wyjątkowym klimatem. Kąpiele odbywają się w zamkniętych łaźniach, przy blasku świec i dźwiękach relaksacyjnej muzyki.

● Urodzinowa niespodzianka dla niej.

Świetnym pomysłem na świętowanie urodzin swojej wybranki jest wybór kąpieli romantycznej. Kąpiel rozpoczyna się seansem w saunie Infrared. Kolejnym etapem jest udanie się do pokoju kąpielowego w którym czeka przygotowana kąpiel. Wyjątkowości temu zabiegowi nadaje romantyczna oprawa, blask świec i rozsypane wokół płatki róż. Kąpiel przygotowana jest na bazie koziego mleka i olejku z passiflory. Poza prawdziwym odprężeniem zabieg odpowiednio odżywia skórę. Kąpiel romantyczna wyróżnia się też specjalną degustacją, para otrzymuje butelkę Prosecco i czekoladki. Po kąpieli lub w międzyczasie można dodatkowo odpocząć na słomianym łożu znajdującym się w tej samej łaźni.

● Piwne urodziny dla niego.

Chyba każdy mężczyzna lubi piwo, dlatego piwna kąpiel w Piwnym Spa to jest to. Bez wątpienia taka kąpiel jest niecodziennym relaksem i z pewnością przypadnie do gustu wybrankowi. Zabieg składa się z kąpieli w wannie wypełnionej wodą z kilkoma litrami odżywczego piwa. Podobnie jak w przypadku kąpieli romantycznej, tutaj też można dodatkowo, (w tej opcji) popijając kraftowe piwo z Browaru Cieszyńskiego zrelaksować się na słomianym łożu. Dla wymagających Spa poleca kąpiel piwną w wersji VIP. Kąpielowy seans w przeciwieństwie do standardowej kąpieli piwnej zawiera dodatkowo saunę i nieograniczoną degustację alkoholi.

impreza w spa w krakowie
organizacja imprez grupowych w piwnym spa

Urodzinowe atrakcje w Piwnym Spa!

Krakowskie Piwne Spa znajduje się w samym centrum miasta, tuż obok Rynku Głównego. Jest to niebywała atrakcja dla wielbicieli klimatycznych miejsc i dobrego piwa. Dlatego Spa idealnie sprawdzi się jako miejsce na urodzinową imprezę. Istnieje możliwość organizacji imprezy grupowej do 16 osób! Niezwykle atrakcyjny jest też fakt, że w przypadku rezerwacji dla grup 6 osobowych i więcej, Piwne Spa zapewnia obiekt na wyłączność. Krakowskie Spa posiada 2 rodzaje kąpieli dla grup. Do wyboru jest Pakiet Standard i Pakiet VIP.

  • Pakiet Standard oferuje grupie kąpiel w piwie lub winie, seans w saunie Infrared, działającej na zasadzie promieniowania podczerwonego i relaksu na słomianym łożu. Dodatkowo każdy z uczestników imprezy ma zapewnioną degustację piwa lub wina – zgodnie z upodobaniem. W pakiecie jest zapewniony 1l piwa lub 250ml wina na osobę. Można również zapomnieć o ręcznikach, stroju kąpielowym i innych akcesoriach, ponieważ wszystko co niezbędne jest zawarte w pakiecie.
  • Pakiet VIP jest nieco bardziej rozbudowany niż wersja standardowa dla grup. Opcja VIP również zawiera seans w saunie Infrared, kąpiel piwną, winną lub dwa rodzaje kąpieli przygotowanych w osobnych wannach. Poza tym każdy z gości ma możliwość relaksu na słomianym łożu, który umożliwia lepsze wchłanianie wartości odżywczych zawartych w kąpieli. Znaczącą różnicą oferowaną przez Pakiet VIP jest nieograniczona degustacja piwa lub wina i poczęstunek dla całej grupy.

Nie czekaj, zarezerwuj już teraz! Liczba miejsc ograniczona!

[bookero_form]