Beernarium Piwne Spa w Krakowie

Pielęgnacja & Degustacja

Naturalne piwo i olejek używane do przygotowania kąpieli znakomicie nawilży i odżywi Twoją skórę. Zabieg uzupełnia wyśmienita degustacja piwa rzemieślniczego warzonego metodami tradycyjnymi w Browarze Zamkowym w Cieszynie.

Zabytkowa Kamienica

Wyjątkowy relaks potęguje atmosfera niezwykłego, historycznego miejsca. Obiekt zlokalizowany jest w podziemiach XIV-wiecznej kamienicy – Pałacu Kmitów. Podczas kąpieli możesz podziwiać łukowe sklepienia i poczuć, że czas zatrzymał się na chwilę. 

Kameralna Atrakcja

Bardzo cenimy intymny klimat podczas relaksu, dlatego każdy zabieg odbywa się w osobnej łaźni. Beernarium to idealne miejsce na romantyczny wieczór tylko we dwoje, przyjacielski wypad, atrakcję na deszczowe i leniwe dni.

Polecane usługi

KĄPIEL PIWNA

Fenomenalna atrakcja dla dwojga. Odżywcza kąpiel na bazie naturalnego piwa, połączona z degustacją i regeneracją na słomie.

Pielęgnacyjna kąpiel piwna, winna lub mleczna z seansem w saunie,  nieograniczoną degustacją i regeneracją na słomie.

Błogi relaks dla zakochanych par i nie tylko. Pakiet zawiera seans w saunie, odprężająca Kąpiel VIP i masaż.

Polecane kategorie

kĄPIELE

Kąpiele przyrządzane na bazie naturalnych preparatów jak piwo, wino lub mleko.
Świetnie odżywią skórę i zrelaksują ciało. Przeprowadzane w kameralnych łaźniach. Idealny relaks dla dwojga i nie tylko.

MASAŻE

Masaże wykonywane przez profesjonalnych fizjoterapeutów w blasku świec i przy relaksacyjnej muzyce.. Rozluźniają mięśnie, poprawią krążenie, regenerują siły i wyciszają. Masaże poprzedzone są seansem w saunie.

PAKIETY DAY SPA

Wyjątkowe pakiety Spa dla dwojga. Połączenie sauny, odżywczych kąpieli i relaksacyjnych masaży. Głębokie nawilżenie skóry i poczucie pełnego odprężenia w magicznej atmosferze. Cudowny relaks dla par i przyjaciół.

Opinie Klientów

Właciwości kąpieli

Kąpiel na bazie naturalnego piwa dostępna w Piwnym Spa w Krakowie ma wiele pozytywnych skutków dla naszego organizmu:

Znakomicie wpływa na kondycję skóry: nawilża, odmładza, rozjaśnia, ujędrnia, oczyszcza pory, wyrównuje PH skóry, dostarcza witamin z grupy B, protein, minerałów i aminokwasów…

atrakcja krakow kapiel w piwie

Galeria zdjęć

Sklep

Beernarium w Polsce

Beernarium to marka prężnie rozwijających się łaźni piwnych w całej Polsce

Kontakt

Floriańska 13, 31-019 Kraków

Nasi Partnerzy